Responsive layout
/
/
/
/

Whitenergy zasilacz 19V 4.8A 90W wtyczka 5.5x2.5mm (04080)

Producent:

Whitenergy

| Kod producenta:

04080

| EAN: 5908214303700 | Stan: Nowy | Kod IT KING: 4346
 • Zasilanie notebooka (zasilacze, kable zasilające)
 • Szerokość: 52 mm
 • Wysokość: 32 mm
 • Długość: 132 mm
 • Masa netto: 0.45 kg
 • Masa brutto: 0.53 kg
Pełna specyfikacja Whitenergy zasilacz 04080 navigate_next
78
72 

64 netto

20 szt.
Następna wysyłka
poniedziałek, 24.02.2020 16:30
 • Koszt wysyłki
 • Opis Whitenergy zasilacz 19V 4.8A

  1514

   

  Drogi zasilacz to już przeszłość !

  Whitenergy oferuje najwyższej jakości dedykowane zasilacze zastępcze do laptopów, dostępne na naszym rynku. Masywna obudowa zasilacza marki Whitenergy, kryje w sobie podzespoły, których nie znajdziesz w tanich odpowiednikach. Słabej jakości zamienniki są szczególnie niebezpiecznych dla Twojego laptopa, gdyż, aby obniżyć koszty produkcji, tworzone są z komponentów bardzo niskiej jakości. Częstą praktyką wśród dostawców tanich zamienników, jest regeneracja podzespołów (czyli odświeżanie starych komponentów). Kupując nasze zasilacze masz pewność, że każdy element zasilacza jest fabrycznie nowy.

  Zasilacz marki Whitenergy jest w 100% kompatybilny z oryginalnym zasilaczem, zbudowany z tożsamych podzespołów, co daje ci pewność, że używasz sprzętu najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo Twojego laptopa. Ceny oryginałów sięgają nawet 600 zł i jest to spory wydatek. Dzięki naszym zamiennikom masz pewność, że płacąc ułamek tej ceny, dostajesz równie jakościowy produkt.

  Waga zasilacza przede wszystkim
  Zdjęcie prezentowane poniżej wskazuje różnicę między zasilaczem standardowym, a marki Whitenergy. Na pierwszy rzut oka widać, że nasz zasilacz zbudowany jest z komponentów bardzo wysokiej jakości, zaopatrzonych w większą liczbę części elektronicznych, w tym miedziano-ferrytowe dławiki, filtry i ekrany. Dzięki temu jako jedne z nielicznych na rynku, spełniają restrykcyjne normy EMC, LVD, RoHS2 - nie powodują zakłóceń urządzeń elektrycznych oraz same nie ulegają takim zakłóceniom. Posiadają także ochronę przed przepięciami z sieci elektrycznej i przeładowaniem. To dlatego zasilacze Whitenergy ważą o min. 20% więcej niż tanie zastępniki.  Oferta zasilaczy Whitenergy to szeroka gama produktów, której kompatybilność pokrywa 99% modeli notebooków na rynku.  Przewody zasilające
  Kupując zasilacz warto zwrócić uwagę na przewody dołączone do urządzenia. Zasilacz Whitenergy posiada w zestawie wysokiej jakości kabel, wraz z zamontowanym filtrem ferrytowym oraz opaską, ułatwiającą zwinięcie kabla. Dodatkowym atutem zasilaczy dedykowanych jest długi kabel, który zapewni swobodę użytkowania laptopa, nawet w warunkach utrudnionego dostępu do gniazdka. Długość kabla zasilającego (od gniazdka do zasilacza) wynosi ok. 1,5m, a długość kabla biegnącego od zasilacza do Twojego laptopa ma aż 1,8 m. Łączna długość kabla to ponad 3m! Zasilacze Whitenergy to najlepsza alternatywa zasilania dla Twojego laptopa!

  Ubezpieczenie sprzętu
  Aby zabezpieczyć Twój sprzęt i dać Ci pewność wysokiej jakości naszego zamiennika, kupując zasilacz Whitenergy, otrzymujesz ubezpieczenie do 10 000 Euro. Oznacza to tyle, że jeżeli nasz zasilacz w jakikolwiek sposób spowoduje uszkodzenie Twojego cennego sprzętu, zwrócimy Ci pieniądze w kwocie wartości sprzętu, do maksymalnej sumy 10 000 Euro. Gwarantujemy, że nasz produkt jest w 100% bezpieczny i zaprojektowany zgodnie z najwyższymi normami EMC obowiązującymi na rynku europejskim, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować takie ubezpieczenie, którego nie może zapewnić producent, sprzedający tanie i niskie jakościowo zamienniki.

  ZALETY
  -Filtry sieciowe oraz obwody obniżające udar prądowy podczas rozruchu zasilacza.
  -Układ prostowniczy.
  -Układ PFC (poprawa cosinusa ?) - poprawa współczynnika mocy (ang. PFC - Power Factor Correction) - zwiększanie współczynnika mocy.
  -Układ PWM (ang. Pulse-width modulation) - modulator szerokości impulsów. Układ ten zasila urządzenie bezpośrednio lub przez filtr dolnoprzepustowy, który wygładza przebieg napięcia lub prądu.
  -Moduł prostownika oraz filtracji napięcia wyjściowego.
  -Układów zabezpieczeń, kontroli i regulacji napięcia wyjściowego.
  -Kabel zasilający wyposażony w filtr ferrytowy
  -Konstrukcja identyczna z oryginałem
  -Ubezpieczenie sprzętu do 10 000 Euro
  -Łączna długość kabla wynosząca ponad 3m

  Specyfikacja Whitenergy 04080

  Klasa produktu

  Zasilanie notebooka (zasilacze, kable zasilające)

  Wysokość

  32 mm

  Masa netto

  0.45 kg

  Szerokość

  52 mm

  Długość

  132 mm

  Masa brutto

  0.53 kg