Responsive layout
/

Telefony, smartfony, tablety i nawigacje GPS, dodatki i etui, smartwatche

Telefony komórkowe i smartfony

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie już funkcjonowania bez telefonu komórkowego czy smartfona. Różnica jest prosta telefon komórkowy służy do odbierania i nawiązywania połączeń telefonicznych ewentualnie przesyłanie krótkich wiadomości tekstowych, które nazywane są SMS, natomiast smartfon to połączenie funkcjonalności telefonu komórkowego z komputerem w formie nazwijmy to umownie bardzo zminiaturyzowanej. Smartfon jak już można się domyślić...czytaj dalej >

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 834 pozycji
Smartwatch Overmax Touch 5.0 (OV-TOUCH 5.0)
OVERMAX

Smartwatch Overmax Touch 5.0

funkcja telefonu i powiadomień, bluetooth 4.0, pulsometr, krokomierz, IPS 1,3" Gorilla Glass

Do biura i treningu

Bluetooth 4.0 Low energy

GPS

Pulsometr i krokomierz

Ekran 1,3" IPS z Gorilla Glass

289,48 zł

... jest w stanie wykonać zdecydowanie więcej zadań niż tradycyjny telefon komórkowy. Na smartfonie można przeglądać internet, edytować dokumenty Office takie jak Word, Excel, oglądać prezentacje PowerPoint, odbierać i wysyłać maile, grać w gry a dodatkowo można dzwonić i odbierać rozmowy telefoniczne a także przesyłać SMSy i MMSy. Nie zapomniano też o funkcji aparatu fotograficznego a niektóre flagowe modele smartfonów mają naprawdę duże możliwości jeśli chodzi o fotografię.

Dodatki do smartfonów i telefonów komórkowych

W katalogu znajdziecie szereg dodatków do smartfonów i telefonów komórkowych. Są tutaj elementy tak niedzbędne jak ładowarki te tradycyjne, ładowarki samochodowe oraz indukcyjne i powerbanki. Akcesoria do smartfonów w postaci szkieł ochronnych oraz etui. Dodatki w postaci słuchawek z przewodem i bluetooth. W ofercie mamy także baterie do smartfonów i telefonów komórkowych

Tablet jako uzupełnienie komputera stacjonarnego lub laptopa

Tablety mają małe rozmiary, szybko się włączają, są natychmiast dostępne i z powodzeniem uzupełniają komputery stacjonarne lub laptopy. Na tablecie można wykonaywać rzeczy takie jak przeglądanie internetu, wysyłanie i odbieranie wiadomości email, granie w gry, edycja dokumentów. Można tablet zabrać ze sobą wszędzie. W ITKing.pl znajdziecie takie tablety jak Apple iPad i iPad PRO czy Lenovo TAB i wiele innych. Nie brakuje także dodatków i akcesoriów takich jak folie ochronne oraz prywatyzujące na ekran i etui oraz ładowarki.

Nawiguj z GPS

Mapy drukowane odeszły już w zasadzie do lamusa a to za sprawą nawigacji GPS. Nawigacja prowadzi użytkownika prosto do celu. Jest mała i można ją zabrać ze sobą w podróż samochodem, na spacer w nieznanym terenie czy na przykład na wycieczkę rowerową.

Smartwatch nowe oblicze zegarka

Smartwatche zyskują coraz większą popularność ponieważ spełniają szereg funkcji, których tradycyjne zegarki nie mogły zrealizować. Poza pokazywaniem czasu i daty smartwatch potrafi komunikować się ze smartfonem i pokazywać smsy na swoim ekranie. Można także za jego pomocą odbierać rozmowy telefoniczne a nawet dzwonić. Mają wbudowane aplikacje takie jak kalendarz, terminarz oraz wiele innych. Jedną z fajniejszych funkcjonalności jest możliwość personalizacji tarczy zegarka czego w tradycyjnym zegarku nie można było zrobić.