światłowody

Producenci

2 2-Power
3 3D Expert 3Doodler 3M 3MK
IT KING

Gembird Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 1M

ID produktu: [AKGEMKSSLCLC001 - 5831]

Producent: [

GEMBIRD

]

EAN: [8716309073226]

Stan: [Nowy]

13,49 zł
10,97 zł netto

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny. Jeśli jesteś nim zainteresowany/a skontaktuj się z nami.

info   Opis produktu


- Duplex wielomodowy kabel światłowodowy (50/125 OM2)
- Idealne do szybkiej transmisji danych z minimalną utratą sygnału
- Zintegrowany złącza LC / LC dla łatwego i niezawodnego
 połączenia


Parametry produktu

KolorPomarańczowy
TransmisjaDuplex
Kod producentaCFO-LCLC-OM2-1M
Pozostałe parametry- Struktura: 50/125 m (OM2)- Tłumienność: 30 dB- Pull test (1000 razy)
Złącza #2LC
Długość przewodu1 m
RodzajKabel
Rodzaj światłowoduMulti-mode
ZastosowanieŚwiatłowód
Złącza #1LC
Wymiary- Waga netto: 20 g

Leasing

IT KING współpracuje w zakresie finansowania w formie leasingu z firmą Grenke. Poniższa infografika przedstawia proste kroki do sfinalizowania zakupu w formie leasingu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Gembird Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 1M

Gembird Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 1M

Gembird Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 1M

Tagi

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Poinformuj Nas o tym. Jeśli chcesz mieć pewność to przed zakupem prosimy upewnij się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami 579 647 445 lub poprzez wiadomość email z zakładki kontakt.