Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Lista
Pokazano 1-30 z 644 pozycji
ID produktu Nazwa Cena

Aktywne filtry

Smartwatch czy klasyczny zegarek - co wybrać?

Nowoczesne zegarki z wieloma funkcjami i ekranem nazywamy smartwatchami. Słowo smart w nazwie tych zegarków oznacza to, iż poza podstawową funkcjonalnością posiadają one jesszcze wiele dodatkowych funkcji takich jak na przykład połączenie z telefonem typu smartfon i pokazywanie wiadomości SMS na ekranie smartwatcha czy też odbieranie rozmów telefonicznych a także ich wykonywanie. Oczywiście dla ceniących sobie tradycję pozostają klasyczne zegarki na rękę, które poza pokazywaniem aktualnej godziny mogą też posiadać wbudowane datowniki, kalendarze czy też inne funkcje jak na przykład pokazywanie faz księżyca. Jeśli jesteś osobą, która ceni swój czas i wygodę a także szuka usprawnień w codziennych czynnościach lub po prostu uprawiasz jakieś aktywności fizyczne to zdecydowanie wybór powinien paść na smartwatcha. W naszym sklepie znajdziecie zarówno klasyczne zegarki na rękę jak i smartwatche od tych najprostszych modeli do najbardziej zaawansowanych.

Smartwatch i smartfon

W naszym katalogu możemy wyróżnić trzy podstawowe grupy smartwachy ze względu na dedykowane do pracy z odpowiednim systemem zainstalowanym w smartfonie czyli iOS, Android lub Windows. Połęczenie smartwatcha ze smartfonem może odbywać się za pomocą bluetooth lub WiFi. Niektóre wyższe modele smartwatchy mają wbudowane złącze karty SIM co pozwoli im funkcjonować bez połączenia z telefonem komórkowym. Generalnie połączenie smartwatcha ze smartfonem jest jedną z ważniejszych funkcjonalności tych urządzeń a jednocześnie bardzo usprawnia pracę z telefonem. Podkreślić należy możliwość obsługi sieci portali społecznościowych wprost ze smartwatcha.

Nowoczesny design w smartwatchach

W sklepie ITKing.pl znajdziecie smartwatche i zegarki damskie oraz męskie. Design wszystkich jest bardzo zróżnicowany a kolorystyka bogata, nie mniej jednak przeważa styl nowoczesny. Niektóre modele smartwatchy potrafią zmieniać wygląd tarczy dzięki czemu ich wygląd można dopasować w zależności od potrzeby. W zależności od ceny smartwatcha mamy wybór w różnych materiałach z których zostały one wykonane. Mozna też kupić smartwatche typowo sportowe zarówno do treningu biegowego jak i siłowego a niektóre mogą też funkcjonować pod wodą. Generalnie w naszej ofercie każdy znajdzie smartwatcha dla siebie, a jeśli cenisz sobie klasykę to mamy także klasyczne zegarki na rękę oraz zegarki Lego i dla dzieci. Dla osób nastawionych na uprawianie sportu jest też bogaty wybór opasek sportowych, dzięki któremu możemy monitorować parametry naszego treningu.