Responsive layout
/

Sieci komputerowe

(8101)

Aktywne filtry

  • 1,00 zł - 196 888,00 zł

Pokazano 1-60 z 8101 pozycji

D-Link konwerter FastEthernet 10 100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 30km DMC-530SC/E

ID produktu: DMC-530SC/E
  • Konwerter medialny
  • Protokół sieciowy i typ złącza 1: FastEthernet 100BaseFX - SC
  • Protokół sieciowy i typ złącza 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45
  • Typ okablowania: światłowód jednomodowy 6/125, UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa, FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa
  • Wysokość: 88 mm
  • Szerokość: 25 mm
  • Długość: 120 mm
806,23 zł
Towar dostępny na zamówienie.
cc

D-Link 48-port 10 100 Smart Switch +2Combo 1000BaseT SFP+2 Gg, PO TESTACH DES-1210-52-TPT

ID produktu: DES-1210-52-TPT
  • SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny
  • Architektura sieci LAN: FastEthernet
  • SmartSwitch (WEB Managed): Tak
  • Liczba portów 10/100BaseTX (RJ45): 48 szt.
  • Liczba portów 1000BaseT (RJ45): 2 szt.
  • Liczba portów COMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP): 2 szt.
  • Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja: SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, podstawowa konfiguracja poprzez WWW, CLI - Command Line Interface, Telnet, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, Syslog - Security Issues in Network Event Logging
488,00 zł
Towar dostępny na zamówienie.
cc

START.LAN patch panel 19'' 0.5U, kat. 6 STP 24 porty STLPP05U24SC6

ID produktu: STLPP05U24SC6
  • Panel krosowy 19 i 10 cali
  • Liczba portów: 24
  • Typ gniazda: RJ45 gniazdo
  • Kategoria: 6
  • Typ okablowania: FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa
  • Dodatkowe informacje: Mocowanie doczołowe do szyn rackowych, Kompatybilność ze sprzętem różnych producentów
  • Wysokość: 0.5 U
111,12 zł
Towar dostępny na zamówienie.
cc