Responsive layout
/

RTV, kino domowe, telewizory i audio

RTV co wybrać?

Używany powszechnie w domu czy mieszkaniu sprzęt RTV stał się nieodzownym elementem naszego otoczenia. Urządzenia RTV takie jak telewizor czy sprzęt audio w postaci kina domowego lub innych elementów zestawu audio stały się podstawowym wyposażeniem każdego salonu. Dzięki urządzeniom RTV możemy pozyskiwać informacje o tym co się dzieje na świecie na przykład za pomocą telewizora czy radia. W katalogu produktów ITKing.pl znajdziecie produkty takie jak telewizory czy...czytaj dalej >

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 1553 pozycji

... zestawy kina domowego renomowanych światowych producentów telewizorów takich jak Samsung, Sony, LG czy też wiodących producentów sprzętu audio takimi jak Denon, Blaupunkt czy Philips i wielu innych.

Telewizor podstawowe wyposażenie mieszkania

Nie ma dzisiaj w zasadzie miejsca w którym nie znajdziemy telewizora. Ta grupa w katalogu jest grupą najpopularniejszą. W zasadzie dzisiaj mamy telewizory dostępne w każdym przedziale cenowym są produkty tańsze w cenie od 700 złotych do najdroższych, których ceny sięgają nawet 15 000 złoych. Jednak najpopularniejszym przedziałem cenowym jest telewizor w cenie od 2000 złotych do 5000 złotych. Telewizory różnią się od siebie parametrami oraz sposobem wyświetlania obrazu. Najczęściej wybieranymi aktualnie telewizorami są te z ekranami LED i LCD ale powoli zostają one wypierane przez nowocześniejszą technonolgię OLED. Pojawiają się już także telwizory z zakrzywionymi ekranami. Bez najmniejszego problemu można także kupić telewizor 3D. Wyobraźnię co do zastosowanych w telewizorze technologii i jego możliwości może dzisiaj ograniczać tylko zasobność portfela. Dobrym uzupełnieniem telewizora jest soundbar, który znacząco poprawia wrażenia audio z oglądanych obrazów.

Kino domowe jako dopełnienie telewizji

Zestawy kina domowego to prawie równie często dzisiaj wybierany sprzęt AGD jak najpopularniejszy telewizor. Można pójść łatwą drogą i kupić gotowy zestaw, który składa się ze wzmacniacza zintegrowanego z radiem i dołączonymi do zestawu głośnikami lub drogą nieco trudniejszą czyli możemy sami skompletować poszczególne elementy naszego kina domowego. W naszym sklepie komputerowym znajdziecie produkty kompletne czyli całe zestawy kin domowych jak i poszczególne elementy takie jak wzmacniacze, radia i odtwarzacze CD, DVD, Blu-Ray a nawet gramofony. Dobrym uzupełnieniem zestawu kina domowego są zestawy multiroom aby ulubiona muzyka towarzyszyła nam w całym domu. Nie można także zapomnieć o dobrej jakości głośnikach.

Małe RTV

Nie zabrakło w sklepie ITKing.pl także tzw. małego rtv do którego można zaliczyć wszelkiego rodzaju radia, odtwarzacze boombox, streaming box, czy przenośnych radioodtwarzaczy a nawet ramki cyfrowe. W ofercie znajdują się także akcesoria RTV oraz wszelkiego rodzaju kable, przewody i przejściówki nazywane także adapterami.

Monitoring do ochrony

Oddzielną kategorią są urządzenia przeznaczone do monitoringu. To wszelkiego rodzaju kamery, czujniki, rejestratory. Nie brakuje także systemów alarmowych, profesjonalnego monitoringu CCTV. Wszystko czego trzeba aby chronić własne mienie i zdrowie, a do samochodu polecamy rejestratory samochodowe oraz CB radia i anteny.

Sprzęt RTV przenośny

Przenośny sprzęt RTV to przede wszystkim wszlekiego rodzaju odtwarzacze MP3 i MP4, a także do czytania książek czytniki eBook.