Responsive layout
/
/
/
/

RAVCORE Klawiatura Valravn USB (RAVKLA45343)

Producent:

Tracer

| Kod producenta:

RAVKLA45343

| EAN: 5907512856482 | Stan: Nowy | Kod IT KING: 19496
217,54 zł

176,86 netto

Produkt aktualnie niedostępny
Zapłać w ciągu
i odbierz swój towar następnego dnia roboczego
 • Koszt wysyłki
 • Opis RAVCORE Klawiatura Valravn USB

  391

  RAVCORE VALRAVN - mroczna i mistyczna niczym legendarny Kruk Zagłady!
  Unikalny wygląd, solidna obudowa z metalowymi elementami oraz klawisze o charakterystyce pracy typowej dla klawiatur mechanicznych powoduje, że VALRAVN to coś więcej niż dobra, gamingowa klawiatura.

  TECHNOLOGIA „ANTI-GHOSTING”
  Koniec z ograniczeniami - tym razem nie musisz wybierać! W klawiaturze RAVCORE VALRAVN aż 19 klawiszy może być wciśniętych jednocześnie, a Twój PC nadal je wszystkie zarejestruje. Koniec z opóźnieniami ruchu wynikającymi z blokad użytkowanych jednocześnie sekcji WASD oraz klawiszy kierunkowych.

  PRZYCISK BLOKADY WINDOWS
  Klawisz Windows, Alt + Tab oraz inne opcje i skróty klawiszowe mogą spowodować nagłe przerwanie gry i wyświetlenie pulpitu Windows. Dzięki przyciskowi blokady Windows nie musisz się już tym martwić - skup się na grze, wyjdziesz z niej dopiero wtedy, gdy sam tego będziesz chciał!

  ODPORNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
  RAVCORE VALRAVN to coś więcej niż dobra, gamingowa klawiatura. Unikalny wygląd solidnej obudowy z metalowymi elementami, wzbogacony czerwonym podświetleniem, powoduje że VALRAVN wyróżnia się na pierwszy rzut oka.
  Czułe klawisze o żywotności ponad 10 000 000 kliknięć i charakterystyce pracy typowej dla klawiatur mechanicznych, zapewnią Ci udaną zabawę i ekstremalne doznania w grze przez bardzo długi czas!  Specyfikacja Tracer RAVCORE RAVKLA45343

  Tracer

  Klasa produktu

  Klawiatura

  Mysz w zestawie

  Nie

  Podświetlenie LED

  Tak

  Podobne produkty