Tłumik światłowodowy Qoltec SC UPC(F)-SC UPC(M) 5dB SingleMode

Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 5dB SingleMode

Producent:

Qoltec

Symbol producenta:

54197

Index:213764

EAN:5901878541976

Cena brutto

24,53

Cena netto:

19,94

Sprzedaż tylko dla firm i instytucji

Specyfikacja

Informacje podstawowe

Nazwa typu

Tłumiki światłowodowe

Miejsce serwisowania

IT KING Sp. z o.o.

Okres rękojmi w miesiącach

24

Opis ogólny

Tłumik światłowodowy
Pozostałe informacje

Informacje dodatkowe

Rodzaj włókna: JednomodoweTłumienie: 5dBZłącze: SC/UPC (żeński) - SC/UPC(męski)

Masz ten produkt?

Oceń produkt Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 5dB SingleMode i pomóż innym w dobrym zakupie

Zgłoś błąd