Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług https://itking.pl/ w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: sklep@itking.pl Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ: POLITYKA PLIKÓW COOKIES

TAK
Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 15dB SingleMode

Tłumik światłowodowy Qoltec SC UPC(F)-SC UPC(M) 15dB SingleMode

Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 15dB SingleMode

Producent:

Qoltec

Symbol producenta:

54200

Index:213767

EAN:5901878542003

Cena brutto

24,53

Cena netto:

19,94

Sprzedaż tylko dla firm i instytucji

Specyfikacja

Informacje podstawowe

Nazwa typu

Tłumiki światłowodowe

Miejsce serwisowania

IT KING Sp. z o.o.

Okres rękojmi w miesiącach

24

Opis ogólny

Tłumik światłowodowy
Pozostałe informacje

Informacje dodatkowe

Rodzaj włókna: JednomodoweTłumienie: 15dBZłącze: SC/UPC (żeński) - SC/UPC(męski)

Masz ten produkt?

Oceń produkt Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 15dB SingleMode i pomóż innym w dobrym zakupie