Tłumik światłowodowy Qoltec SC UPC(F)-SC UPC(F) 8dB SingleMode

Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(F) 8dB SingleMode

Producent:

Qoltec

Symbol producenta:

54192

Index:213760

EAN:5901878541921

Cena brutto

5,61

Cena netto:

4,56

Sprzedaż tylko dla firm i instytucji

Specyfikacja

Informacje podstawowe

Nazwa typu

Tłumiki światłowodowe

Miejsce serwisowania

IT KING Sp. z o.o.

Okres rękojmi w miesiącach

24

Opis ogólny

Tłumik światłowodowy
Pozostałe informacje

Informacje dodatkowe

Rodzaj włókna: JednomodoweTłumienie: 8dBZłącze: SC/UPC (żeński) - SC/UPC(żeński)

Masz ten produkt?

Oceń produkt Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(F) 8dB SingleMode i pomóż innym w dobrym zakupie

Zgłoś błąd