Tłumik światłowodowy Qoltec SC UPC(F)-SC UPC(F) 3dB SingleMode

Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(F) 3dB SingleMode

Producent:

Qoltec

Symbol producenta:

54190

Index:213758

EAN:5901878541907

Cena brutto

8,17

Cena netto:

6,64

Sprzedaż tylko dla firm i instytucji

Specyfikacja

Informacje podstawowe

Nazwa typu

Tłumiki światłowodowe

Miejsce serwisowania

IT KING Sp. z o.o.

Okres rękojmi w miesiącach

24

Opis ogólny

Tłumik światłowodowy
Pozostałe informacje

Informacje dodatkowe

Rodzaj włókna: JednomodoweTłumienie: 3dBZłącze: SC/UPC (żeński) - SC/UPC(żeński)

Masz ten produkt?

Oceń produkt Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(F) 3dB SingleMode i pomóż innym w dobrym zakupie

Zgłoś błąd