Tłumik światłowodowy Qoltec LC UPC(F)-LC UPC(M) 8dB SingleMode

Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 8dB SingleMode

Producent:

Qoltec

Symbol producenta:

54186

Index:213754

EAN:5901878541860

Cena brutto

24,53

Cena netto:

19,94

Sprzedaż tylko dla firm i instytucji

Specyfikacja

Informacje podstawowe

Nazwa typu

Tłumiki światłowodowe

Miejsce serwisowania

IT KING Sp. z o.o.

Okres rękojmi w miesiącach

24

Opis ogólny

Tłumik światłowodowy
Pozostałe informacje

Informacje dodatkowe

Rodzaj włókna: JednomodoweTłumienie: 8dBZłącze: LC/UPC(żeński) - LC/UPC(męski)

Masz ten produkt?

Oceń produkt Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 8dB SingleMode i pomóż innym w dobrym zakupie

Zgłoś błąd