Interesują Cię umowy serwisowe i konserwacyjne lub tanie oferty leasingu? Chętnie pomożemy!

Switch zarządzalny Planet GS-4210-24T2S 24-Port 1000Base-T + 2-Port 1000Base-X SFP

Switch zarządzalny Planet GS-4210-24T2S 24-Port 1000Base-T + 2-Port 1000Base-X SFP

Symbol producenta:

GS-4210-24T2S

Index:213587

EAN:4711605280785

Cena brutto

950,90

Cena netto:

773,09


Specyfikacja

Nazwa typu
Sieci -urządzenia przewodowe
Opis ogólny
Switch zarządzalny Planet GS-4210-24T2S 24-Port 1000Base-T + 2-Port 1000Bas
Informacje dodatkowe
warstwy 4, która zapewnia pełne bezpieczeństwo.
Planet GS-4210-24T2S to idealny Gigabitowy switch, który stanowi niedrogie
rozwiązanie do tworzenia sieci lokalnych oraz biurowych sieci SMB. Switch
oferuje inteligentne przesyłanie pakietów w warstwie 2, przyjazne funkcje
zarządzania oraz stabilna pracę.
Planet GS-4210-24T2S obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamiczną
agregację portów, 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, protokół Multi Spanning
Tree (MSTP), funkcję Loop/BPDU Guard, oraz IGMP / MLD Snooping. Dzięki
funkcji agregacji portów, GS-4210-24T2S umożliwia działanie szybkich
magistral poprzez połączenie wielu portów światłowodowych oraz zapobieganie
awarii łącza.
Switch GS-4210-24T2S obsługuje listę kontroli dostępu (ACL) z warstwy 2 do
Planet GS-4210-24T2S wspiera również DHCP Snooping, IP Source Guard oraz
Dynamic ARP Inspection, aby zapobiegać atakom IP snooping, które polegają
na odrzucaniu pakietów ARP z nieprawidłowymi adresami MAC. Administratorzy
sieci mogą dzięki temu budować dobrze zabezpieczone sieci w znacznie
krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.
2 sloty mini-GBIC wbudowane w GS-4210-24T2S umożliwiają montaż modułó
światłowodowych 100Base-FX oraz 1000Base-SX/LX SFP (Small Form-Factor
Pluggable). Dlatego administratorzy mogą elastycznie dobrać odpowiedni
moduł SFP, w zależności od odległości lub wymaganej prędkości transmisji.
Odległość może zostać zwiększona z 550 m do 2 km (światłowód Multi-Mode)
lub nawet 10/20/30/40/50/70/120 kilometrów (światłowód Single-mode lub WDM)
Okres rękojmi w miesiącach
24
Miejsce serwisowania
Serwis zewnętrzny
Rodzaj urządzenia przewodowego
Switch zarządzalny
Architektura sieci LAN
Gigabit Ethernet
Ilość portów
26
Ilość portów RJ-45 10/100MbE
0 szt.
Ilość portów RJ-45 1GbE
24 szt.
Ilość portów SFP 1GbE
2 szt.
Port PoE
Nie
Ilość portów PoE
0
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3ab 1000 Base-T (RJ45)
IEEE 802.1p Priorytetyzacja ruchu
IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
IEEE 802.3 10 Base-T (RJ45)
IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication
IEEE 802.1D STP (Spanning Tree Protocol)
IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP)
IEEE 802.3x Flow control
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
IEEE 802.1S Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)
IEEE 802.1AB LLDP (Link Layer Discovery Protocol)
Zarządzanie przez WWW (Smart)
Nie
Przepustowość (Gb/s)
0.0
Typ obudowy
Rack 1U
Wymiary [G x S x W] (mm)
445 x 207 x 45
Waga (kg)
2.100
Porty wej/wyj
24x 10M/100M/1G RJ-45
Port konsoli
Port konsoli RJ45
Możliwość łączenia w stos
Nie
Rozmiar tablicy MAC
8 K

Masz ten produkt?

Oceń produkt Switch zarządzalny Planet GS-4210-24T2S 24-Port 1000Base-T + 2-Port 1000Base-X SFP i pomóż innym w dobrym zakupie