Interesują Cię umowy serwisowe i konserwacyjne lub tanie oferty leasingu? Chętnie pomożemy!

Switch niezarządzalny Planet ISW-621TS15 4-Port 100Base-TX + 2-Port 100Base-FX przemysłowy

Switch niezarządzalny Planet ISW-621TS15 4-Port 100Base-TX + 2-Port 100Base-FX przemysłowy

Symbol producenta:

ISW-621TS15

Index:213579

EAN:4711213686535

Cena brutto

568,16

Cena netto:

461,92


Specyfikacja

Nazwa typu
Sieci -urządzenia przewodowe
Opis ogólny
Switch niezarządzalny Planet ISW-621TS15 4-Port 100Base-TX
Informacje dodatkowe
elektromagnetyczne.
PLANET uaktualnił model ISW-621TS15 przystosowując go do działania
w szerokim zakresie temperatur. Literka T pojawiająca się w oznaczeniu
modelu oznacza, że urządzenie może wydajnie i bezawaryjnie pracować
w temperaturach od -40~75?. Jak dobrze wiemy temperatury w wielu miejscach
świata są niższe niż 10? i właśnie tam ten produkt sprawdzi się idealnie.
Urządzenia zapewniają również wysoki poziom odporności na zakłócenia
Urządzenie wyposażone zostało w 4 porty 10/100Base-TX i 2 porty 100Base-FX.
ISW-621TS15 został wyposażony w interfejs 100Base-FX pozwalający na
odległość transmisji do 15 km. Dwa porty 100Base-FX zapewniają większą
elastyczność dla transportu produkcji, ochrony i monitoringu przy wdrażaniu
sieci na dużych obszarach.
Urządzenie posiada kompaktową obudowę, która pozwalaja na montaż na szynie
DIN lub do na efektywny montaż w szafie. Mamy tu wejścia zasilania od
12V DC do 48V DC.
Okres rękojmi w miesiącach
24
Miejsce serwisowania
Serwis zewnętrzny
Rodzaj urządzenia przewodowego
Switch niezarządzalny
Architektura sieci LAN
Fast Ethernet
Ilość portów
6
Ilość portów RJ-45 10/100MbE
4 szt.
Ilość portów RJ-45 1GbE
0 szt.
Port PoE
Nie
Ilość portów PoE
0
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3 10 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3x Flow control
Zarządzanie przez WWW (Smart)
Nie
Przepustowość (Gb/s)
1.2
Typ obudowy
Desktop
Wymiary [G x S x W] (mm)
135 x 97 x 32
Ilość portów SFP 100MbE
0 szt.
Waga (kg)
0.442
Porty wej/wyj
4x 10M/100M RJ-45
2x 100Base-FX single-mode SC
Możliwość łączenia w stos
Nie
Rozmiar tablicy MAC
2 K
Szybkość przekierowań pakietów (Mpps)
0.89

Masz ten produkt?

Oceń produkt Switch niezarządzalny Planet ISW-621TS15 4-Port 100Base-TX + 2-Port 100Base-FX przemysłowy i pomóż innym w dobrym zakupie