Interesują Cię umowy serwisowe i konserwacyjne lub tanie oferty leasingu? Chętnie pomożemy!

Switch niezarządzalny Planet ISW-511TS15 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail

Switch niezarządzalny Planet ISW-511TS15 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail

Symbol producenta:

ISW-511TS15

Index:213574

EAN:4711213688300

Cena brutto

543,89

Cena netto:

442,19


Specyfikacja

Nazwa typu
Sieci -urządzenia przewodowe
Opis ogólny
Switch niezarządzalny Planet ISW-511TS15 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base
Informacje dodatkowe
w nazwie modelu oznacza, że może on pracować w zakresie temperatur od -40
do 75° C. Jak wiadomo, temperatura w wielu miejscach i krajach świata jest
poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i przepięcia elektryczne
które zdarzają się miejscach instalacji otoczonych przez rośliny lub
w szafach sterowania ruchem.
Auto-Negotiation, jeden port 100Base-FX i interfejs SC multi-mode
100Base-FX, pozwalający na transmisję na odległości do 2 km. Urządzenie
idealnie nadaje się do wdrożenia w sieciach oddalonych od siebie
w niewielkiej odległości.
ISW-511TS15 - 4 portowy przemysłowy switch 10/100Base-TX z portem
1-Port 100Base-FX i możliwością pracy w szerokim zakresie temperatur
(-40 ~ 75° C)
PLANET uaktualnił model ISW-511TS15, dzięki czemu możliwa jest praca
w środowiskach o szerokim zakresie temperatur. Litera "T" (ISW-511TS15)
niższa niż -10° C, dlatego model ISW-511TS15 będzie odpowiednim produktem
do transportu, produkcji, zapewniania bezpieczeństwa i nadzoru wdrożeń
sieciowych w ciężkich warunkach. Planet ISW-511TS15 zapewnia również wysoki
Planet ISW-511TS15 został wyposażony cztery porty 10/100Base-TX
Okres rękojmi w miesiącach
24
Miejsce serwisowania
Serwis zewnętrzny
Rodzaj urządzenia przewodowego
Switch niezarządzalny
Architektura sieci LAN
Fast Ethernet
Ilość portów
5
Ilość portów RJ-45 10/100MbE
4 szt.
Ilość portów RJ-45 1GbE
0 szt.
Port PoE
Nie
Ilość portów PoE
0
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3 10 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3x Flow control
Zarządzanie przez WWW (Smart)
Nie
Przepustowość (Gb/s)
1.0
Typ obudowy
Desktop
Wymiary [G x S x W] (mm)
135 x 97 x 32
Ilość portów COMBO / SFP+ 10GbE
0 szt.
Waga (kg)
0.436
Porty wej/wyj
4x 10M/100M RJ-45
1x 100Base-FX single-mode SC
Możliwość łączenia w stos
Nie
Rozmiar tablicy MAC
2 K
Szybkość przekierowań pakietów (Mpps)
0.74

Masz ten produkt?

Oceń produkt Switch niezarządzalny Planet ISW-511TS15 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail i pomóż innym w dobrym zakupie