Interesują Cię umowy serwisowe i konserwacyjne lub tanie oferty leasingu? Chętnie pomożemy!

Switch niezarządzalny Planet ISW-511 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail

Switch niezarządzalny Planet ISW-511 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail

Symbol producenta:

ISW-511

Index:213570

EAN:4711213688652

Cena brutto

373,40

Cena netto:

303,58


Specyfikacja

Nazwa typu
Sieci -urządzenia przewodowe
Opis ogólny
Switch niezarządzalny Planet ISW-511 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX
Informacje dodatkowe
Przełączniki przemysłowej sieci Ethernet firmy PLANET są urządzeniami
o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowanymi z myślą o pracy w warunkach
zakłóceń elektrycznych i w surowych warunkach środowiskowych.
Cechą przełącznika jest wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
i duże przepięcia elektryczne typowe dla środowisk takich, jak fabryki, czy
w połączeniu z posiadanymi certyfikatami pozwalającymi na pracę
w niebezpiecznych miejscach (Class 1 Division 2) umożliwiają umieszczenie
przełącznika w praktycznie dowolnym miejscu.
Przełącznik umieszczony jest w kompaktowej, aluminiowej obudowie IP-30,
która umożliwia zarówno montaż DIN, jaki i panelowy, tak aby zapewnić
najlepsze wykorzystanie miejsca w znormalizowanych szafach. Przełącznik
posiada wbudowany zasilacz z szerokim zakresem napięć (12 do 48V DC)
umożliwiających pracę na całym świecie lub podwójne równoległe zasilanie
zapobiegające awarii, zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem zasilania
oraz wejścia 24V DC i 48V DC, dzięki czemu można go stosować w sytuacjach
wymagających podwójnych wejść zasilania lub w rozwiązaniach eliminujących
awarię.
sterownie. Możliwość pracy w zakresie temperatur od -10 do +60 stopni C
Okres rękojmi w miesiącach
24
Miejsce serwisowania
Serwis zewnętrzny
Rodzaj urządzenia przewodowego
Switch niezarządzalny
Architektura sieci LAN
Gigabit Ethernet
Ilość portów
5
Ilość portów RJ-45 10/100MbE
4 szt.
Ilość portów RJ-45 1GbE
0 szt.
Port PoE
Nie
Ilość portów PoE
0
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3 10 Base-T (RJ45)
IEEE 802.3x Flow control
Zarządzanie przez WWW (Smart)
Nie
Przepustowość (Gb/s)
1.0
Typ obudowy
Desktop
Wymiary [G x S x W] (mm)
135 x 97 x 32
Ilość portów SFP 100MbE
0 szt.
Waga (kg)
0.436
Porty wej/wyj
4x 10M/100M RJ-45
1x 100Base-FX multi-mode SC
Możliwość łączenia w stos
Nie
Rozmiar tablicy MAC
2 K
Szybkość przekierowań pakietów (Mpps)
0.74

Masz ten produkt?

Oceń produkt Switch niezarządzalny Planet ISW-511 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail i pomóż innym w dobrym zakupie