Drukarki LED, urządzenia wielofunkcyjne i drukarki igłowe OKI


Firma OKI jest jednym z czołowych graczy na rynku urządzeń drukujących oraz kopiujących na świecie. Dzięki stałemu doskonaleniu metody wydruku producent ten może się pochwalić wieloma innowacyjnymi i nigdzie niespotykanymi rozwiązaniami. Szczególną uwagę OKI przykłada do ochrony środowiska a także do komfortu pracy z urządzeniami drukującymi i kopiującymi, dzięki takiemu podejściu klienci, którzy skorzystają z urządzeń tego wytwórcy w momencie wymiany na nowe w pierwszym kroku szukają nowych produktów OKI. Dbałość o środowisko i o człowieka objawia się przede wszystkim oszczędnym i odpowiedzialnym procesem produkcyjnym jak i oszczędnością w zużyciu energii a także niskim poziomem hałasu podczas pracy.


Technologia drukowania LED


OKI jest światowym i niekwestionowanym liderem w zakresie produkcji drukarek wykorzystujących technologię LED. Przewaga tej technologi nad technologią druku laserowego to przede wszystkim niższe zużycie energii elektrycznej, bardzo szybki czas wydruku pierwszej strony, niższa temperatura pracy a co za tym idzie brak toksycznych oparów, bardzo duża prędkość wydruku kolejnych stron. Technologia LED to jeszcze jedna dodatkowa zaleta, która charakteryzuje tego producenta czyli trwałość ponad standardy, brak elementów ruchomych przy wykorzystaniu tej technologii daje jej przewagę nad technologią laserową. Dodatkowo wydruki z drukarki OKI LED są naprawdę wysokiej jakości, a ciekawostką jest możliwość drukowania białym tonerem dzięki technologii LED.


Drukarki mono i kolorowe OKI


Drukarki monochromatyczne i drukujące w kolorze firmy OKI zostały zaprojektowane z myślą o pracy w małych lub średnich biurach. Charakteryzują się wysoką prędkością drukowania, rozsądną rozdzielczością wyruków oraz wysokim obciążeniem miesięcznym pracy sięgającym do 30000 stron. Wszystkie mają zamykany podajnik papieru oraz korzystną cenę. Sprawdzą się wszędzie tam gdzie dużo się drukuje bez użycia kolorów. W ofercie OKI znajdziesz także drukarki kolorowe LED. Wspólną cechą tych drukarek są naprawdę wysokiej rozdzielczości wydruki na zróżnicowanych nośnikach dzięki czemu możesz osiągnąć zdumiewającą jakość swoich wydruków. Warto wspomnieć, że większość urządzeń poprzez wykorzystanie tzw. płaskiej ścieżki może drukować na banerach w związku z tym Twoje wydruki to tylko Twoja kreatywność. Wysokie modele drukarek kolorowych OKI są wykorzystywane w agencjach reklamowych, biurach projektowych i wszędzie tam gdzie liczy się jakość wydruku.


Drukarki igłowe


OKI jest niekwestionowanym liderem w zakresie produkcji drukarek igłowych. Drukarki igłowe są z serii Heavy Duty co świadczy o tym, iż mogą pracować naprawdę w ciężkich warunkach. Drukują na wielu kopiach jednocześnie. Najpopularniejszcze są drukarki 9" (a4) oraz 15" (a3) i legendarne model ML 3320 oraz ML 3321. Wydrukujesz na nich faktury, dokumenty w biurze rachunkowym, rozległe dokumenty finansowe. Można powiedzieć, że drukarki igłowe OKI są symbolem trwałości produktu.


OKI kolorowe i monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne


Najpopularniejszymi ostatnio urządzeniami drukującymi do firm są właśnie urządzenia wieofunkcyjne łączące w sobie funkcje drukowania, skanowania, kopiowania a nierzadko także faksowania. Także w tej grupie producent OKI ma do zaoferowania pełną gamę modeli dla małych i średnich biur na dużych korporacjach kończąc modelami z serii MC700 oraz MC800. Urządzenia te w większości przypadków posiadają rozbudowane funkcje bezpieczeństwa wydruków takich jak wydruk na żądanie czy bezpieczne opróżnianie bufora wydruków. Można je dodatkowo wyposażyć w czytniki kart RFID dzięki czemu obsługa logowania będzie jeszcze wygodniejsza. Możesz skanować bezpośrednio do maila lub forlderu. W urządzeniach z wyższej serii OKI dostarcza w ramach urządzenia oprogramowanie do zarządzania wydrukiem dzięki czemu możesz zorganizować wyruki w swojej organizacji na własnych zasadach.


Tonery oddzielnie z bębnem


Tonery OKI nie są zintegrowane z bębnem drukującym. Takie podejście determinuje ekologiczną produkcję materiałów eksploatacyjnych. Wymieniasz same kasety z proszkiem. W efekcie końcowym wydruki są tańsze o kilka groszy na stronie. Jednocześnie różnica w wydrukach wzrasta logarytmicznie w momencie wydruku z pokryciem 10% i więcej a jak wynika z ostatnich badań takich wydruków jest wykonywanych najwięcej. Bębny mają wydajność kilkudziesięciu tysięcy stron.


Gwarancja 3 lata OKI


Wszystkie urządzenia OKI mogą mieć 3 letnią gwarancję. Wystarczy, że w ciągu 30 dni zarejestrujesz swój zakup na stronie producenta. Niektóre, szczególnie te większe drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne posiadają gwarancją tzw. On-Site co oznacza, że będą serwisowane w miejscu użytkowania.


IT KING premium partner OKI


Jesteśmy premium partnerem OKI dzięki czemu masz gwarancję dobrego dopasowania urządzenia do Twoich potrzeb. Doradzamy w podejściu do wydruku i jego procesu w organizacji jako całości. Mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu.


 


premium partner oki


 


 

Lista produktów producenta: OKI