Dell komputery, laptopy i serwery


Firma Dell jest światowej klasy gigantem w zakresie produkcji między innymi komputerów, laptopów oraz serwerów. Wspólną cechą produktów marki Dell jest ich solidna budowa oraz jakość wykończenia. Poszczególne podzepoły użyte w procesie produkcji czy to laptopów czy to komputerów zostały starannie wyselekcjonowane a także wszechstronnie sprawdzone w poszczególnych konfiguracjach. Co ważne głównych informacji o produktach dostarczają użytkownicy z całego świata dzięki czemu Dell może doskonalić kolejne generacje komputerów, serwerów i laptopów. Produkty opatrzone logo Dell-a bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w domu jak i w firmach. Serwery oraz dodatkowe elementy takie jak macierze dyskowe czy przełączniki sieciowe obsługują niejedną infrastrukturę firmową na świecie. Marka ta skupia się na zadowoleniu klienta poprzez dbanie o każdy detal współpracy już od momentu zakupu sprzętu aż do jego kompletnej utylizacji.


Podstawowe linie laptopów Dell


Do podstawowych linii laptopów marki Dell zaliczamy Vostro oraz Inspiron. Obydwie te rodziny notebooków świetnie się sprawdzą zarówno w domu jak i w firmie dlatego można ich używać zamiennie. Po drugiej stronie mamy rodziny XPS oraz Precision. Dell XPS są laptopami o wysokiej jakości funkcjach graficznych i najwyższej klasy matrycach zastosowanych w konstrukcji natomiast Precision to tak naprawdę przednośne stracje robocze czyli wysoka wydajność i pełna funkcjonalność komputerów stacjonarnych w wersji mobilnej. Dodatkowo Dell ma jeszcze w swojej ofercie konwertowalne tablety, które można używać jak zwykły tablet a po podłączeniu stacji z klawiaturą stają się normalnym laptopem z dotykowym ekranem, w tym przypadku to Ty decydujesz jak go używasz.


Komputery desktopowe Dell


Dell od wielu już lat przoduje w produkcji i sprzedaży komputerów zarówno tych dla każdego konsumenta jak i do firm tych małych jak i tych największych. Dzięki potwierdzonej wytrzymałości konstrukcji są to produkty chętnie wybierane. Jeśli szukasz komputera, który będzie z Tobą pracował wiele lat to te maszyny są dobrym wyborem. Podstawowe linie komputerów Dell to Vostro, Inspiron oraz Optiplex z taką różnicą, iż Vostro jest polecany raczej do pracy w domu natomiast Optiplex świetnie sprawdzi się w firmie. Wszędzie tam gdzie potrzebujesz wysokiej wydajności wybierz stację roboczą Dell Precision natomiast do pracy z grafiką, muzyką, multimediami wybierz Dell XPS. Szeroką gamę produktów możesz znaleźć wśród produktów All-In-One czyli komputerów wbudowanych w ekran monitora, jest to rozwiązanie zarówno ergonomiczne i świetnie się sprawdza wszędzie tam gdzie ważne jest wolne miejsce jak i energooszczędne czyli rachunki za energię elektryczną z tytułu używania komputerów będą niższe. W ofercie są także klienty terminalowe pod wspólną nazwą WYSE. IT KING jako partner bezpośredni Dell ma możliwość dopasowywania konkretnych konfiguracji dla klientów więc jeśli potrzebujesz dopasować sprzęt do swoich wymagań daj Nam znać.


Dell serwery


Serwery tego producenta to przede wszystkim jakość i najnowsza technologia za rozsądną cenę. W ofercie znajdują się maszyny Dell Poweredge zarówno jedno i dwu procesorowe jak i wieloprocesorowe. Wszystkie mogą być zarządzanie zdalnie i posiadać elementy hotswap. Dodatkowym uzupełnieniem oferty są macierze dyskowe, napędy taśmowe oraz przełączniki sieciowe i inne. Legendarne już zarządzanie kartami iDrac nie ma sobie równych w podobnych rozwiązaniach. Produkty serwerowe Della są produktami bardzo wysokiej jakości dzięki czemu ich czas pracy jest bardzo długi. Dodatkowo poprzez współpracę z dostawcami komponentów Dell zawsze dostarcza produkt kompletny i wszechstronnie sprawdzony pod kątem wydajności i trwałości. IT KING specjalizuje się w zakresie serwerów Dell więc jeśli masz jakiekolwiek pytania w tym zakresie to porozmawiaj z Nami.


Gwarancja i bezpieczeństwo


Do każdego urządzenia firmy Dell klient ma do wyboru wiele opcji gwarancyjnych. Są tutaj gwarancje standardowe jak i gwarancje z naprawą u klienta w następnym dniu roboczym, a dla jeszcze bardziej wymagających są gwarancje godzinowe dzięki czamu usunięcie usterki np. w serwerze to kwestia godzin a nie dni. Dodatkowo Dell dba o bezpieczeństwo użytkowników jego produktów w związku z czym w urządzeniach zaszyty jest szereg technologii, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowania.


IT KING partner Dell


Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy partnerem Dell w związku z tym współpracujemy bezpośrednio z tym producentem. Daje to Tobie pewność, iż produkt jest zawsze z legalnego źródła z Polskiego kanału sprzedaży. W związku z tym nie ma problemów w zakresie realizacji postanowień gwarancyjnych jak i przyszłej modernizacji Twojego sprzętu.


itking partner direct dell

Lista produktów producenta: DELL