Apple producent iPhone, iPad, iMac oraz MacBook


Apple to producent wysokiej jakości i nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych na co dzień przez wielu użytkowników na całym świecie nie trzeba nikomu przedstawiać. Założona przez charyzmatycznego Steva Jobsa w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia firma zawsze wiodła prym w dziedzinie nowinek technologicznych, które znajdowały zastosowanie w codziennym życiu. Jako pierwsi wyprodukowali stylowy komputer zintegrowany w obudowie z monitorem i wprowadzili go na ogólny rynek konsumencki tak aby trafił pod strzechy i mógł być wykorzystywany przez wszystkich, którzy chcieli poznać świat informatyki.


Komputery stacjonarne iMac


W dziedzinie stylistyki komputerów iMac Apple nie ma sobie równych. Produkt ten spełni oczekiwania wszystkich estetów ponieważ jest designerskim dziełem sztuki. Dodatkowo bardzo mocne podzespoły oraz najnowocześniejsze karty graficzne powodują, że iMac jest narzędziem pracy przy którym swobodnie można zanurzyć się w pracę twórczą bez żadnych komplikacji ze strony sprzętu zarówno jeśli chodzi o obraz, multimedia jak i dźwięk. Wszystkie iMac-i są wyposażone w wyświetlacz Retina dzięki któremu obraz jest niesamowicie ostry oraz posiada niesamowitą ilość barw. Wszystkie komputery Apple iMac są przystosowane do pracy z technologią VR. Posiada porty Thunderbolt dzięki którym prześlesz dane w dowolnym kierunku pomiędzy dowolnymi urządzeniami i z bardzo wysoką szybkością transmisji. Całość oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego macOS. System ten jest cały czas doskonalony aby spełnić Twoje oczekiwania. Mnóstwo funkcji sterowania działających tylko na komputerze iMac.


Smartfony iPhone Apple


Smartfony Apple iPhone to wyraz luksusu i nowoczesnego designu. Interfejs użytkownika zaprojektowany tak aby był całkowicie intuicyjny a wiele funkcji jest zautomatyzowanych. Takie podejście do projektu iPhone powoduje, że smartfony te świetnie sprawdzają się w firmie. Za pomocą funkcji systemowych i znanych gestów można płynnie przejść do pracy z iPhonem. Zaletą tych urządzeń jest wbudowany system operacyjny iOS odporny na zagrożenia ze strony wirusów i innych programów wykradających dane ponieważ jest to system hermetyczny. Mnóstwo wbudowanych w ten smartfon czujników powoduje, że wiele aplikacji jest w stanie dostarczać informacji i danych na bieżąco takich jak np. pomiar odległości czy lokalizacja. Twój iPhone może współpracować z każdym komputerem w firmie lub w domu a dział IT może skonfigurować go automatycznie. Oczywiście produkty Apple są bardzo trwałe dzięki czemu pieniądze zainwestowane w ten sprzęt są dobrze wydanymi środkami ponieważ nie będzie potrzeby częstej ich wymiany.


Tablety iPad


Świetnym dopełnieniem oferty produktów Apple są tablety iPad, które doczekały się już kilku generacji. W grupie urządzeń tego typu wiodą niekwestionowany prym nie tylko przez wbudowane funkcje i czujniki ale głównie przez system operacyjny i wyświetlacz Retina. iPad jest dobrym uzupełnieniem narzędzi pracy grafika dzięki akcesorium w postaci Apple Pencil. Można pracować także na nim poprzez dołączaną klawiaturę Smart Keyboard. W najnowszych iPad-ach Masz dostęp do rozszerzonej rzeczywistości. Rozszerzona rzeczywistość to funkcje nakładania informacji na obraz dostępny w realnym świecie dzięki czemu uzyskujesz większe możliwości percepcji otaczającego Ciebie świata oraz pracy zespołowej. Masz także dostęp do ponad miliona aplikacji dostępnych w sklepie iStore.


Laptopy MacBook


Oczywiście oferta Apple to także ogromna gama laptopów MacBook, które dostępne są w trzech odmianach t.j. klasyczne MacBook-i, Macbook Air oraz MacBook Pro. Apple stawia tutaj mocny nacisk na minimalizację gabarytów oraz maksymalizację możliwości. Laptopy Apple MacBook są bardzo smukłe ale jednocześnie posiadają bardzo wytrzymałą konstrukcję. Laptopy te wyposażono w najnowsze dostępne procesory i zoptymalizowano system macOS tak aby dawały jak najwięcej mocy a jednocześnie zużywały jak najmniej energii. Warto zaznaczyć, iż w MacBook-ach nie ma żadnych wentylatorów bo nie ma takiej potrzeby, dzięki temu urządzenia te są niezwykle ciche. Baterie są tak zaprojektowane aby energii starczyło na cały dzień. Ekran Retina, który jest w stanie wyświetlić 3 miliony pikseli przyciąga wzrok a dodatkowo jest chroniony ochronnym szkłem. Dodatki takie jak USB-C czy Thunderbolt 3 to zupełna normalność w tej klasy urządzeniach. Wszystko pod kontrolą systemu operacyjnego stworzonego przez Apple specjalnie dla swoich urządzeń czyli macOS. Laptopy te sprawdzą się wyśmienicie w każdych warunkach zarówno w domu jak i w pracy. Odkryj Swojego Mac-a i ciesz się obcowaniem z nowinkami technologicznymi.


W ofercie itking.pl znajdziesz jeszcze wiele więcej urządzeń Apple jeśli jednak będziesz miał jakieś pytania związane z tym producentem to skontaktuj się z Nami.


 


 

Lista produktów producenta: Apple