Responsive layout
/
/
/

Plustek SmartOffice PS406U (PLUS-SO-PS406U)

Producent:

Plustek

| Kod producenta:

PLUS-SO-PS406U

| EAN: 4042485424533 | Stan: Nowy | Kod IT KING: 4533
 • Skaner
 • Przyciski szybkiego dostępu: Tak
 • Skan przeglądowy: 3 s
 • Maksymalna prędkość skanowania (mono): 40 str./min.
 • Maksymalna prędkość skanowania (kolor): 40 str./min.
 • Pionowy wymiar obszaru skanowania: 356 mm
 • Poziomy wymiar obszaru skanowania: 216 mm
Pełna specyfikacja Plustek SmartOffice PLUS-SO-PS406U navigate_next
2 441
35 

1984,84 netto

Produkt aktualnie niedostępny online

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem skontaktuj się z nami

perm_phone_msg 71 740 00 29

Zapłać w ciągu
i odbierz swój towar następnego dnia roboczego
 • Koszt wysyłki
 • Opis Plustek SmartOffice PS406U

  427

  - Bardzo szybkie skanowanie dwustronne ( duplex )
  - Ultradźwiękowy czujnik w podajniku papieru
  - Wydajny podajnik o pojemności 100 kartek (70g/m2)
  - Szybkość 40 stron na minutę (200 dpi, skala szarości)
  - Rozdzielczość optyczna 600 dpi
  - Pakiet OCR I.R.I.S. Readiris Pro 10 Corporate Edition w zestawie

  Plustek SmartOffice PS406U to bliźniaczy model skanera Plusteka PS406. Zupełnie nowy wygląd i podwyższone parametry to największe atuty tego modelu. Prędkość skanowania została zwiększona do 40 stron na minutę przy rozdzielczości 300 dpi w skali szarości a podajnik pomieści teraz aż 100 arkuszy papieru formatu A4. Plustek SmartOffice PS406U nadaje się również do skanowania kart plastikowych a oprogramowanie Hotcard BizCard Finder 3.0 pomaga w skanowaniu wizytówek. Plustek SmartOffice PS406U to model przeznaczony do pracy przy większym obciążeniu sięgającym do 4000 stron dziennie. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzebujemy szybkiego, niezawodnego skanera z dużym podajnikiem. Bogatą listę oprogramowania otwiera doskonały program OCR - I.R.I.S. Readiris Pro 10 Corporate Edition w polskiej wersji językowej. Zarządzanie dokumentami wspomaga program NewSoft Presto! PageManager 7.1. Niewątpliwą zaletą dołączonego oprogramowania jest możliwość łatwego tworzenia plików w formacie PDF. Obsługa skanera jest prosta i intuicyjna. Sterownik w polskiej wersji językowej nie przysporzy problemów nawet niedoświadczonemu użytkownikowi. Umieszczone na skanerze przyciski szybkiego wyboru w połączeniu z czytelnym wyświetlaczem oferują błyskawiczny i łatwy dostęp do funkcji skanera.

  Plustek SmartOffice PS406U dodatkowo posiada ultradźwiękowy czujnik zapobiegający podwójnym pobraniom kartek. Ta funkcja dodatkowo zabezpiecza i informuje użytkownika o błędnym pobraniu papieru.

  Duplex - skanowanie dwustronne
  Skaner jest odpowiedzią firmy Plustek na wzrastające zainteresowanie małych i średnich firm urządzeniami z funkcją obustronnego skanowania (duplex). Przy skanowaniu obustronnym kartki przechodzą przez układ skanujący tylko raz - skaner odczytuje dane z obu układów jednocześnie dzięki temu nie musimy obracać kartek. To daje olbrzymią przewagę w szybkości i funkcjonalności tego skanera. Model Plustek PS406 wyposażony jest w podajnik, który pomieści aż 100 kartek formatu A4.

  Wysokie parametry - Wydajniejsza praca
  Plustek SmartOffice PS406U to profesjonalny model skanera z rodziny SmartOffice, którego cechuje bardzo wysoka prędkość skanowania do 40 stron na minutę i większy podajnik, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm. W połączeniu z bardzo szybkim mechanizmem ten skaner jest w stanie skanować jedną kartkę w niecałe 2 sekundy. Ten model skanera jest dedykowany do tych, którzy potrzebują dużych prędkości skanowania przy bardzo dużym obciążeniu dochodzącym do 4000 kartek dziennie.

  Programowalne przyciski - Łatwy w obsłudze
  Programowalne przyciski to prawdziwa wygoda w obsłudze skanera. Dzięki temu można ustawić najbardziej popularne parametry i przypisać je do jednego z przycisków. A można ustawić bardzo wiele np. rozdzielczość, paletę kolorów, format plików, nazwę oraz miejsce zapisania pliku, program który ma się uruchomić zaraz po skanowaniu oraz wiele innych opcji. Po zapisaniu tej konfiguracji wystarczy tylko wcisnąć przycisk na obudowie a skaner automatycznie zeskanuje obraz we wcześniej ustawionych parametrach. Jeśli często używamy skanera i skanujemy zawsze podobne dokumenty lub grafikę to ta opcja bardzo przyśpiesza pracę.

  Zapis plików w formacie PDF
  Plustek wyposażył ten model w możliwość skanowania dokumentów i zapisywaniu ich w formacie PDF. Można nawet zeskanować kilka kartek i zapisać je do jednego pliku PDF. Wtedy każda strona będzie oddzielną stroną w dokumencie. Dodatkowo można zapisywać pliki w najnowszym formacie plików, czyli w PDF-ie przeszukiwalnym. To najbardziej zaawansowana opcja, dzięki której można szukać wybranych słów w całym dokumencie.


  Specyfikacja Plustek PLUS-SO-PS406U

  Klasa produktu

  Skaner

  Karta sieciowa (LAN)

  Nie

  Skan przeglądowy

  3 s

  Maksymalna prędkość skanowania (kolor)

  40 str./min.

  Poziomy wymiar obszaru skanowania

  216 mm

  USB 2.0

  1

  Przyciski szybkiego dostępu

  Tak

  Maksymalna prędkość skanowania (mono)

  40 str./min.

  Pionowy wymiar obszaru skanowania

  356 mm

  Pojemność podajnika dokumentów

  100