Lista
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
ID produktu Nazwa Cena

Aktywne filtry

Pakiet biurowy Microsoft Office

Prawie każdy kto kiedykolwiek korzystał z komputera miał styczność z pakietem Office firmy Microsoft. Co prawda powstało kilka tańszych odmian a nawet darmowych jak Libra Office czy Star Office ale niestety zamienniki nie zawsze dobrze sobie radzą z oryginalnymi dokumentami Microsoft Office. Do niedawna był jeszcze dostępny Office 2016 ale od jakiegoś czasu jedyną dostępną i aktualną Officów dla użytkowników nie gotowych na przejście do chmury i pracę z Officem 365 jest pakiet Office 2019. Oferowany jest w dwóch wersjach jedna to Home and Student a druga to Home and Business. Jak łatwo się domyślić pierwsza wersja jest dla studentów i uczniów a druga dla firm i organizacji jednak obydwie wersje mogą być instalowane na komputerach użytkowników domowych.

Office 2019 co zawiera?

Obydwie wersje pakietu biurowego Office zawierają takie podstawowe aplikacje jak Word czyli edytor tekstów, Excel, który obsługuje arkusze kalkulacyjne a także PowerPoint do tworzenia prezentacji natomiast wersja Home and Business zawiera dodatkowo Outlook do obsługi poczty elektronicznej oraz OneNote, który może być pulpitem z notatkami, którymi można się dzielić z innymi użytkownikami. Wersja biznesowa jest wzbogacona także o aplikację Access do obsługi baz danych oraz Publisher do łatwej i szybkiej publikacji materiałów w sieci internet.

Nowości w Office 2019

W najnowszym Office pojawiło się kilka nowości, które mają ułatwić pracę z dokumentami. Jedną z takich nowości jest płynne przejście w programie PowerPoint. Inną nowością są poprawione funkcje pisma odręcznego poprzez lepsze jego rozpoznawanie. W Excelu pojawiło się kilka nowych wzorów wykresów dla wzbogacenia arkuszy kalkulacyjnych o nowe sposoby prezentacji zagregowanych danych. W Outlook jest kilka nowości takich jak karta podsumowująca podróż i dostawy oraz priorytetowa skrzynka odbiorcza a Word otrzymał tryb koncentracji, który ma za zadanie skupić użytkownika na dokumencie co ma skutkować mniejszą ilością błędów. Office 2019 mogą instalować użytkownicy zarówno komputerów PC jak i komputerów Mac z taką uwagą iż w pakiecie Home and Business Access oraz Publisher są dostępne tylko na systemie operacyjnym Windows.