Responsive layout
/
/
/

Monitor BenQ GW2765HT 27inch, IPS, QHD, D-Sub DVI-DL DP HDMI DP, głośniki (9H.LCELA.TBE-TUO)

Producent:

BenQ

| Kod producenta:

9H.LCELA.TBE-TUO

| EAN: 9H.LCELA.TBE | Kod IT KING: 6388
 • Monitor LCD / LCD-TV / LED
 • Format ekranu monitora: panoramiczny
 • Przekątna ekranu: 27 cali
 • Wielkość plamki: 0.233 mm
 • Typ panela LCD: TFT IPS
 • Technologia podświetlenia: LED
 • Obsługa technologii 3D: Nie
Pełna specyfikacja BenQ Monitor 9H.LCELA.TBE-TUO navigate_next
1 497
38 

1217,38 netto

Produkt aktualnie niedostępny online

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem skontaktuj się z nami

perm_phone_msg 71 740 00 29

Następna wysyłka
Jutro 16:30
 • Koszt wysyłki
 • Opis Monitor BenQ GW2765HT 27inch

  1939

  Bardzo Ostry Obraz z Niewielkiej Odległości Wyświetlania
  Przeznaczony do nauki w małych klasach, MW843UST oferuje duży ekran wyświetlanego obrazu, w niewielkiej odległości projekcji od ekranu w stosunku 0,37 ultra short-throw. Wraz z 13000:1 ultra ostrym kontrastem i jasnością 3000 ANSI lumenów, projektor posiada najbardziej dynamiczną jakość obrazu jaką mamy do zaoferowania!

  Efektywna Instalacja z Systemem Montażu Ściennego BenQ
  BenQ wprowadził dodatkową pomoc w montażu projektora. Instalator posiada schemat instalacji i miarę do pomiaru odległości, tak aby zlokalizować najbardziej odpowiedni sposób dostosowania położenia ekranu projektora dla optymalnego wyświetlania obrazu w Twojej klasie.
   
  Oczędzamy Energię, Eko Przyjażni
  Oszczędzamy Więcej Energii z Technologią BenQ  SmartEco™ Technology. Dzięki Technologii BenQ SmartEco ™
  oferujemy niższy całkowity koszt posiadania projektora oraz zoptymalizowaną projekcję poprzez dynamiczne oszczędzanie energii wraz z bezkompromisową jasnością wyświetlanej prezentacji. Dzięki tej innowacji, szkoły i przedsiębiorstwa, są w stanie zaoszczędzić nawet do 70% poboru mocy lampy, przekładając to na niższe koszty utrzymania, jednocześnie zapewniając bardzo żywe wrażenia wizualne każdej prezentacji.
     
  Tryb SmartEko: Mądre Zarządzanie Energią

  Wykrywając zawartość wejściową w celu określenia ilości wymaganej jasności potrzebnej do optymalnego wyświetlania barwy i działania kontrastu, Tryb SmartEco jest w stanie zmniejszyć siłę natężenia lampy, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!

  Tryb Eko Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.


  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył  Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Dobre Rzeczy są w Niewielkiej Odległości. Zero Ograniczenia Miejsca

  Nie potrzebujesz dużej sali wykładowej lub dużo wolnego miejsca na suficie, aby wyświetlić duży obraz Twojej prezentacji. Teraz to żaden problem, gdy masz projektor ultra short-throw!

  Blu-ray Full HD 3D
  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MW843UST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść nowoczesne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D oraz materiałów 3D z płyt Blu-ray.
     
  Bezproblemowa Konserwacja Projektora. Zarządzanie Projektorem  -  Kontrola Sieci LAN

  Kontrola LAN ma na celu pomóc menedżerom IT wykonać codzienną konserwację projektora oraz zadania remontowe sprawnie i skutecznie - oferując im pełny dostęp i kontrolę na każdym projektorze bezpośrednio z ich stanowisk dowodzenia. MW843UST zapewnia bezproblemową obsługę sterowania systemu Crestron LAN.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP
  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Doskonała Ostrość i Przejrzystość plus Ultra-Czytelność:

  Dzięki 96% współczynnikowi wypełnienia, układ Technologii DLP dostarcza piksel za pikselem, eliminując w ten sposób grube ciemne maskownice wokół pojedynczych pikseli, które jednocześnie zmniejszają szczegóły kolorów. Wyższy współczynnik wypełnienia i mniejsze czarne obramowania przekładają się na zauważalnie czystsze, bardziej intensywne kolory i gładszą jakość obrazu. Projektory BenQ DLP, posiadają także wysoki współczynnik kontrastu, dostarczając nieskazitelną jakość wyświetlania małego tekstu, cienkich linii oraz ciemnych elementów sceny. Czernie są głębsze, a ogólna jakość obrazu jest bardziej skupiona i czystsza. Twoje prezentacje będą czytelne i bardzo skuteczne, nawet oglądane z tylnego rzędu publiczności.

  Prawdziwe, Żywe Kolory:
  Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  EkoFAKTY
  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ!
  Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska!
  Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje  Firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.


  Specyfikacja BenQ Monitor 9H.LCELA.TBE-TUO

  Klasa produktu

  Monitor LCD / LCD-TV / LED

  Regulacja cyfrowa (OSD)

  Tak

  Możliwość pochylenia panela (tilt)

  Tak

  Masa netto

  6.9 kg

  Czas reakcji matrycy

  4 ms

  Łączność Wi-Fi

  Nie

  Przekątna ekranu

  27 cali

  Ilość wbudowanych głośników

  2

  Obrotowa podstawa monitora (swivel)

  Tak

  1

  20000000 (dynamiczny)

  1, 20000000

  1

  Wbudowany tuner TV

  Nie

  Typ panela LCD

  TFT IPS

  Mikrofon

  Nie

  Montaż na ścianie (VESA)

  100 x 100 mm

  Kąt widzenia pionowy

  178 stopni

  Czytnik kart pamięci

  Nie

  Obsługa technologii 3D

  Nie

  Pozostałe złącza

  1 x wejście audio (stereo mini-jack), 1 x wyjście audio (stereo mini-jack)

  Szerokość

  555 mm

  Certyfikaty

  ENERGY STAR, TCO 6.0

  Pobór mocy (praca/spoczynek)

  32/0,5 Wat

  Głębokość

  244 mm

  Zalecana rozdzielczość obrazu

  2560 x 1440 pikseli

  Karta sieciowa (LAN)

  Nie

  Format ekranu monitora

  panoramiczny

  Głośniki

  Tak

  Regulacja wysokości monitora (height adjustment)

  Tak

  Kolor obudowy

  Czarny

  Jasność

  350 cd/m2

  Zintegrowana kamera

  Nie

  Wielkość plamki

  0.233 mm

  Moc głośnika

  1 Wat

  Panel obrotowy (pivot)

  Tak

  Kąt widzenia poziomy

  178 stopni

  Pilot w zestawie

  Nie

  Technologia podświetlenia

  LED

  Złącza wejściowe

  15-stykowe D-Sub, DVI-D, DisplayPort, HDMI

  Możliwość zabezpieczenia (Kensington)

  Tak

  Liczba wyświetlanych kolorów

  1,07 mld

  Wbudowany zasilacz

  Tak

  Wysokość

  641 mm

  Nakładka dotykowa na ekran

  Nie

  Wbudowany hub USB

  Nie

  Podobne produkty