Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 2 630,00 zł

Lista
Pokazano 1-30 z 148 pozycji
ID produktu Nazwa Cena

Aktywne filtry

Konsola do gier - multimedialna rozrywka na najwyższym poziomie

Jeśli chcesz szybko zagrać w dobrą grę, nie chce Ci się uruchamiać jej na komputerze lub laptopie, wolisz grać na dużym ekranie telewizora to idealnym rozwiązaniem będzie konsola do gier. W sklepie ITKing.pl znajdziesz konsole do gier uznanych światowych producentów takich jak Sony z konsolami PlayStation, Microsoft ze swoją konsolą Xbox oraz Nintendo. Kosnolę podłączasz do telewizora, uruchamiasz, wybierasz grę i już możesz oddać się niczym nie zmąconej rozgrywce. Możesz wybrać konsolę klasyczną jak Playstation3 lub Playstation 4 albo Xbox 360. Wydawcy gier wydają niektóre tytuły tylko i wyłącznie na określony model konsoli do grania. Jeśli wolisz modele przenośne to mogą zainteresować Ciebie na przykład Nintendo Switch lub DS3 oraz oferta Sony z konsolkami przenośnymi PS Vita lub PSP. W naszej ofercie znajdziesz także ciekawe gry zarówno symulacje, strategie jak i gry familijne w które może grać cała rodzina. Kosnole stacjonarne umożliwiają także szereg dodatkowych funkcji takich jak odtwarzanie muzyki, oglądanie filmów czy przeglądanie internetu a także streaming platform takich jak na przykład Netflix czy HBO Go. Tak więc konsola w domu spełnia kilka funkcji rozrywkowych dzięki, którym każdy skorzysta z tej najlepszej dla Siebie.

Akcesoria do konsol do gier

Podstawowym akcesoriami przeznaczonymi do tych urządzeń są tzw. pady czyli kontrolery za pomocą, których kontrolujemy przebieg rozgrywki w danej grze a także sterujemy konsolą. Dodatkowym akcesorium może być stacja do ładowania joypadów ponieważ na dzień dzisiejszy większość z nich jest wyposażona w akumulatory, które co jakiś czas trzeba naładować. Dzięki stacji ładującej pady możemy je ładować kiedy nie korzystamy z konsoli a wtedy będą one zawsze gotowe do grania. Ostatnio dużą popularnością cieszą się zestawy z okularami VR za pomocą których przeniesiemy się w świat wirtualnej rozgrywki na nowym niespotykanym dotąd poziomie. W zestawie do wirtualnej rzeczywistości będą także kontrolery ruchu kompatybilne z okularami VR danego producenta. Akcesoria śledzące ruch takie jak Xbox Kinect czy Playstation move z kamerą pozwalają na sterowanie grą dzięki własnym ruchom. To pozwala zaangażować wszystkich w wyśmienitą rozrywkę połączoną z ruchem.

Kosola do grania - jak wybrać?

Podstawowym kryterium wyboru odpowiedniej konsoli dla nas będzie na pewno budżet jaki chcemy przeznaczyć na zakup tego urządzenia, ale nie jest to jedyne kryterium. Zanim kupimy konsolę powinnismy przejżeć listę tytułów gier dostępnych na danej platformie ponieważ niektóre z nich mogą być niedostępne akurat w danym modelu konsoli. Ostatnim krokiem jest sprawdzenie sposobu połączenia z telewizorem oraz ewentualnie domowym zestawem kina domowego za pomocą którego będziemy odtwarzać dźwięk. Złącza muszą być kompatybilne aby wszystko działało jak należy. Życzymy długich godzin spędzonych na dobrej rozrywce, w tym przypadku nikt nie będzie się nudził.