Responsive layout
/
/
/

Komputery stacjonarne Lenovo

Komputery Lenovo - historia

Marka komputerów stacjonarnych Lenovo wywodzi się od firmy, która przejęła od firmy IBM sekcję komputerów stacjonarnych w IBM nazywanych komputermi osobistymi. Lenovo wraz z kuonem działu komputerów stacjonarnych od IBM otrzymało technologię oraz cały know-how dotyczący komputerów stacjonarnych i na tej bazie produkuje komputery do dnia dzisiejszego.

Desktopy Lenovo dla każdego

Na chwilę obecną Lenovo produkuje komputery stacjonarne...czytaj dalej >

Aktywne filtry

Cena

Cena

  • 1 982,00 zł - 10 843,00 zł

Dostępność

Dostępność

Typ procesora

Typ procesora

Pamięć zainstalowana (GB)

Pamięć zainstalowana (GB)

Pojemność dysku

Pojemność dysku

System operacyjny

System operacyjny

Typ obudowy

Typ obudowy

Zainstalowany procesor

Zainstalowany procesor

Zamontowany dysk

Zamontowany dysk

Czytnik kart

Czytnik kart

Wbudowana karta graficzna

Wbudowana karta graficzna

Rodzaj napędu optycznego

Rodzaj napędu optycznego

Wejścia i wyjścia audio

Wejścia i wyjścia audio

Chipset płyty głównej

Chipset płyty głównej

Złącza video

Złącza video

Złącza i porty komunikacyjne

Złącza i porty komunikacyjne

Łączność

Łączność

Warunki serwisowe

Warunki serwisowe

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

... przeznaczone dla każdej grupy odbiorców. W ofercie znajdują się tradycyjne modele do rodzinnej rozrywki, komputery All in One czyli AiO, wysoko wydajne komputery dla biznesu oraz maszyny dla graczy tzw. gamingowe. A więc w ofercie mamy:

  • tanie komputery stacjonarne o dobrym stosunku ceny do wydajności
  • komputery z eleganckim desginem, biznesowe oraz dla domu i nie wymagających gier
  • wydajne maszyny do firmy oraz dla graczy do profesjonalnego gamingu
  • komputery w kompaktowych obudowach dla rodzinnej rozrywki oraz do firmy

ThinkCentre komputer dla biznesu

Jeśli jesteś profesjonalnym użytkownikiem komputera to twoja praca powinna się odbywać na komputerze Lenovo, który zdobył uznanie na całym świecie czyli w linii komputerów ThinkCentre. Najważniejsze cechy tych desktopów to przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo danych, wytrzymałość i niezawodność. W związku z tymi cechami Twoja praca będzie maksymalnie efektywna. Thinkcentre można kupić w obudowie tradycyjnej tower lub ultrakompaktowej MFF, SFF lub jako komputer zintegrowany z monitorem czyli All-In-One.

Legion dla gracza

Profesjonalny gaming wymaga komputerów o wysokiej wydajności oraz takich, które wytrzymają trudy długiej rozgrywki. Tutaj na scenę wkracza komputer Lenovo Legion dedykowany dla graczy. Atutem tych komputerów jest potężna karta graficzna, najmocniejsze procesory intela i amd oraz pojemne i szybkie pamięci operacyjne RAM i pamięci masowe. Zalety komputera Lenovo Legion pozwolą niejednemu graczowi zdobyć przewagę w każdej rozgrywce. Lenovo Legion występują w obudowach Tower, All-In-One oraz Cube, które są niezwykle kompaktowe i atrakcyjne wizualnie.

Lenovo IdeaCentre i Yoga - centum domowej rozrywki i multimediów

Dla użytkownika domowego Lenovo produkuje serię IdeaCentre w której znajdują się między innymi komputery Yoga. Są to komputery stacjonarne przeznaczone do obsługi multimediów, zastosowań rozrywkowych i jako niezawodny komputer rodzinny. W tej rodzinie komputerów Lenovo znajdują się komputery z eleganckim designem w obudowach typu Tower, All-In-One, Cube. Oczywiście w naszym katalogu znajdziecie wszystkie z wyżej wymienionych komputerów.