Responsive layout
/
/
/

Kierownice

Kierownice do komputerów

Dobra kierownica do grania to podstawowe wyposażenie gracza, którego ulubionymi grami są gry z gatunku gier wyścigowych oraz symulatory. Takie wyposażenie sprawia, że gra daje grającemu lepsze odczucia oraz przyjemne obcowanie z grą. Kierownice gamingowe są zdecydowanie lepsze do tego rodzaju gier niż joysticki czy pady, a już zdecydowanie lepsze niż sterowanie wyścigowym samochodem pędzącym po ekranie i skręcającym za pomocą strzałek w lewo i prawo na...czytaj dalej >

Aktywne filtry

Cena

Cena

  • 107,00 zł - 1 892,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Podświetlana klawiatura

Podświetlana klawiatura

Kolor

Kolor

Ilość klawiszy

Ilość klawiszy

Typ złącza

Typ złącza

Profil klawiatury

Profil klawiatury

Technologia czujnika myszy

Technologia czujnika myszy

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

... klawiaturze komputera. W naszym sklepie komputerowym znajdziecie wiele różnych modeli kierownic. Mamy zarówno te najtańsze kierownice jak i modele droższe, które są zintegrowane z drążkiem zmiany biegów oraz z pedałami chamulca, sprzęgła oraz gazu. Na tym sprzęcie nie ma co oszczędzać ponieważ jest dość duża przepaść w komforcie użytkowania pomiędzy najtańszymi modelami a kierownicami gamingowymi z tzw. górnej półki. Te kontrolery gier podłączane są najczęściej za pomocą portu USB.

Jaka kierownica do konsoli.

Kiedy gramy w gry wyścigowe na konsolach do gier takich jak PS4 czy Xbox to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie kupno jakiegoś modelu kierownicy. W naszej bogatej ofercie znajdziecie modele przeznaczone dla najnowszy generacji konsol jak Sony PS4 czy Xbox One. Mamy także modele przeznaczone do starszych kosnol takich jak PS3, Xbox 360 czy tak starej konsoli jak PlayStation 2. Oczywiście ważne jest aby sprawdzić czy kupowana kierownica będzie pasować do naszego modelu konsoli. Warto przeanalizować także rozmieszczenie przycisków na kierownicy oraz opcji regulacji, które mogą nam być potrzebne podczas rozgrywki. Niektóre modele są całkowicie wykonane z plastiku inne mają metalowe ramy i są zintegrowane z fotelem sportowym a także mają materiałowe wykończenie koła kierownicy. Takie elementy zdecydowanie wpływają na komfort grania i dają przewagę podczas rozgrywki.

Która kierownica najlepsza.

To proste pytanie. Najlepsze modele produkuje Logitech, który zajmuje się zarówno kierownicami jak i wszelkimi innymi kontrolerami do gier najdłużej. Logitech wprowadza nowe rozwiązania oraz stosuje najnowsze technologie podczas produkcji. Dlatego modele kierownic tej firmy to zawsze dobry wybór, który będzie nam dobze służył przez długi czas. Niestety w tym przypadku jakość idzie w parze z ceną. W naszej ofercie znajdziecie także tańsze kierownice do 200 zł. Nie są one może tak dokładnie wykonane jak produkty firmy Logitech i nie mają może tyle funkcji dodatkowych ale jeśli ktoś gra od czasu do czasu to jak najbardziej tańsze modele też powinny wystarczyć. Podczas wyboeru odpowiedniego modelu dla siebie warto zwrócić uwagę także na to czy kierownica posiada funkcję wibracji. To bardzo przydatna opcja, która pomaga graczowi zorientować się czy wyjechał poza tor, drogę i jest na trawie oraz to czy przypadkiem inny gracz nie udeża w nasz tył. Także wybieramy kierownicę, zapinamy pasy - tak to ważne nawet tutaj i w drogę.