Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Lista
Pokazano 1-30 z 119 pozycji
ID produktu Nazwa Cena

Aktywne filtry

Gry komputerowe - rozrywka dla całej rodziny

Specjalistyczne oprogramowanie jakim są gry komputerowe istnieje prawie tyle samo czasu co komputery. Dzięki dobrej grze cała rodzina jest w stanie przenieść się do wirtualnego świata, który przygotowali twórcy danego tytułu i oddać się wspaniałej rozrywce. Można z pewnością powiedzieć, że dobre tytuły gier komputerowych dają dużo przyjemności z grania zarówno jeśli gra się samemu jak i z kilkoma osobami. W naszym sklepie jest wiele gatunków różnych gier a główne z nich to tytuły dla dzieci i familijne, sportowe i gry wyścigowe, nie zabrakło strategii oraz symulacji a także gier RPG, FPP i innych rodzajów. Mamy gry zarówno na komputery stajonarne jak i na konsole zarówno Xbox jak i PlayStation. Przygotowaliśmy oddzielne kategorie dla gier tak renomowanych producentów gier jak Activision oraz Blizzard. Każdy powinien znaleźć odpowiednie wydanie gry dla siebie.

Gra komputerowa jak wybrać?

Każdy gracz początkujący jak i zaawnsowany wie mniej więcej jaki gatunek gier jest jego ulubionym. Dlatego tutaj nie skupimy się nad podpowiadaniem wam który tytuł wybrać ponieważ My lubimy grać we wszystkie i wiemy, że w większości przypadków to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje. Skupimy się raczej nad tym czy daną grę uruchomicie na waszym sprzęcie. Metodyka wyboru odpowiedniej gry jest w sumie prosta należy spojżeć na wymagania minimalne gry. One mówią nam o tym jakie powinny być parametry danego komputera aby daną grę wogóle uruchomić. Dlatego polecamy wyższe parametry aby gra działała płynnie i nie powodowała zbędnej frustracji ładując poziomy na przykład zby długo albo żeby nie działała z zacinającą się co chwila grafiką. Warto zwrócić uwagę także na przedział wiekowy gry, jest on zawsze podawany na opakowaniu danej gry. Jest to szczególnie ważne w przypadku młodszych graczy. To prosty wybór.

Jakie akcesoria do gier komputerowych?

Akcesoria dodatkowe są niezwykle ważne przypadku gier komputerowych. Służą one temu aby grało nam się komfortowo. Niektóre etapy gier potrafią ciągnąć się długimi godzinami. Dlatego polecamy przede wszystkim wygodne siedzenie przed monitorem w postaci dobrego fotela gamingowego. Do gier wyścigowych na pewno najlepszym dodatkiem jest kierownica, która da nam namiastkę prowadzenia prawdziwego wyścigowego bolidu. Dobry joystick lub pad to podstawa, szczególnie w przypadku konsol do gier wideo. W przypadku gier na komputer klawiatura mechaniczna czyli gamingowa oraz wyczynowa myszka do grania wraz z padem czyli podkładką pod nią to prawdziwe abecadło gracza. W przypadku tych akcesoriów nie warto oszczędzać ponieważ dobrze wybrane pozwolą Wam godzinami cieszyć się dobrą grą a przy odrobinie szczęścia i umiejętności odnosić sukcesy w postaci wyników i wygrywania. W naszym katalogu ITKing.pl znajdziecie setki dodatków z wyposażenia dla graczy do gamingu.