Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Cena

Cena

  • 2 938,00 zł - 22 863,00 zł

Lista
Pokazano 1-30 z 103 pozycji
ID produktu Nazwa Cena

Aktywne filtry

Czy laptop Dell Latitude jest dla Ciebie?

Twórcą rodziny laptopów Latitude przyświecał cel stworzenia dobrego i solidnego notebooka dla biznesu. W laptopach Latitude znajdziemy urządzenia z matrycami 14" jak i te z trochę większymi ekranami 15,6". Mamy tutaj także tablety i laptopy z serii Latitude Rugged, które charakteryzują się wzmocnioną konstukcją. Dellowi udało się stworzyć serię laptopów, które sprawdzą się doskonale w każdego rodzaju firmie czy działalności. Na uwagę zasługują także urządzenia typu 2 w 1 czyli laptop i tablet zamknięte w jednej konstrukcji.Także każdy kto prowadzi niewielką firmę, warsztat czy też pracuje w dużej korporacji powinien znaleźć w serii Latitude laptopa lub tablet dla siebie.

Wysoka skalowalność i duża wydajność Latitude

Laptopy Dell Latitude charakteryzują się konstrukcją, która pozwoliła Dell-owi zbudować na tej bazie bardzo dużą ilość konfiguracji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mamy tutaj zarówno konfiguracje do biura jak i bardzo wydajne systemy przeznaczone do pracy z bardziej zaawansowanymi aplikacjami.

 

Bezpieczeństwo według Della

 

W laptopach z rodziny Dell Latitude użytkownicy mają szereg technologii, które odpowiadają za bezpieczeństwo przechowywanych danych. Najważniejszym jest uwierzytelnianie wielopoziomowe wykorzystujące czytnik linii papilarnych czy czytnik kart NFC a także czytnik Smart Card. Za bezpieczeństwo przechowywania haseł i innych danych np. biometrycznych odpowiedzialna jest technologia Dell ControlVault.

 

Wybierz Dell Latitude dla siebie

 

Dell Latitude 5290

Latitude 5290 12,5"

Jeden z najlepszych laptopów mobilnych z małą matrycą 12,5" oraz procesorami intel Core siódmej i ósmej generacji.

 Latitude 5490 14"

Latitude 5490 14"

Procesory intel Core dziewiątej generacji w najmniejszej konstrukcji świata. Najszybsza pamięć RAM. Parametry determinują komfortową pracę z tym laptopem.

Latitude 5491 14"

Latitude 5491 14"

Najnowsza odsłona świetnego modelu Dell Latitude 5490. 6 lub 4 rdzenie procesorów intel Core. Dalej mała matryca 14" Full HD