Responsive layout
/

Artykuły do biura, flipcharty, gilotyny, niszczarki, tablice interaktywne oraz inne urządzenia biurowe

Jaki sprzęt jest niezbędny w biurze?

Biuro jak wiadomo to jedno z najważniejszych centrów życia wielu firm. Jest w nim wiele różnych sprzętów. Są jednak takie, które są naprawdę niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego biura jak i takie, które są dobrym dodatkiem i z których korzystamy od czasu do czasu. W katalogu sklepu komputerowego ITKing.pl znajdziesz zarówno te niezbędne jak i ten sprzęt, który może być traktowany jako dodatkowy. Oczywiście zacząć należy od biurka i fotela,...czytaj dalej >

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 274 pozycji

... które znajdziesz w meblach biurowych. Hurtownia apteka czy sklep wydrukuje sprawnie faktury na drukarce igłowej dlatego jest to ważne urządzenie w każdym biurze.

Niszczarka na straży danych osobowych i firmowych

RODO oraz inne uwarunkowania prawne zobowiązują każdą firmę o należyte zabezpieczenie wszelkich danych osobowych. W funkcjonowaniu każdej firmy w zasadzie 95 % danych jest ważnych i niepożądane jest ich wydostanie się na zewnątrz i przetwarzanie przez niepowołane osoby. Niszczarka stoi na straży bezpieczeństwa danych zarówno osobowych jak i tych firmowych. W wielu firmach niszczarki są traktowane jako urządzenia niezbędne ponieważ tylko one gwarantują poprawne zniszczenie dokumentów i brak konsekwencji z ich nieprawidłowym przetwarzaniem.

Materiały eksploatacyjne w każdym biurze

Do elementów eksploatacji w każdym biurze zaliczyć należy papier do drukarki, koperty, akcesoria wysyłkowe. Niezbędne są także różnego rodzaju notesy, kalendrze, planery oraz wszelkiego rodzaju pozostałe materiały do laminowania czy bindowania. W katalogu sklepu znajdziecie także tonerybębny i tusze do drukarek laserowych i atramentowych.

Dodatkowe wyposażenie biura

Jako dodatkowe wyposażenie biura można określić wszelkiego rodzaju bindownice, laminatory, gilotyny i trymery dzięki którym wasze oferty i materiały szkoleniowe lub dla klientów będą wyglądały naprawdę profrasjonalnie. W ofercie znajdziecie także tablice suchościeralne i akcesoria do tablic a także środki czystości i drobne akcesoria biurowe.