Responsive layout
/

Aparaty i kamery cyfrowe, kamery sportowe GoPro, obiektywy i dodatki

Sprzęt fotograficzny dla profesjonalisty i amatora

W ofercie sklepu znajdziecie aparaty fotograficzne cyfrowe oraz lustrzanki. Mamy duży wybór obiektywów do aparatów fotograficzny. Niezależnie czy ktoś jest profesjonalnym fotografem czy potrzebuje zrobić kilka zdjęć przy różnych uroczystościach lub na spacerze każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodatkowo w ofercie są także baterie, ładowarki, futerały i statywy.

Lornetka lub teleskop dla myśliwego

Lornetka lub...czytaj dalej >

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 359 pozycji

... teleskop to idealny przyrząd do wypatrywania zwierzyny przez myśliwego, ale nie wykluczamy, że ktoś może chcieć po prostu przybliżyć sobie jakiś obiekt obserwacji. Jedni i drudzy w sklepie ITKing.pl znajdą odpowiednią lornetkę lub dobry teleskop do własnych zastosowań

Kamery oraz kamery sportowe

W dziale kamer aktualnie można wyróżnić dwie sekcje czyli zwykłe tradycyjne kamery do rejestracji na kartach SD lub innych kartach pamięci oraz kamery sportowe jak chociażby kamery GoPro, które też można nazwać kamerami akcji, a które uwiecznią każdy sportowy wyczyn do celów późniejszej analizy czy oglądnięcia ze znajomymi. Znajdziecie tutaj także szereg kart pamięci od SD i micro SD zaczynając poprzez karty pamięci SD XC a na kartach CompactFlash kończąc tak bogaty katalog pozwoli znaleźć pamięć do każdego aparatu czy też kamery.