Responsive layout
/

Kable komputerowe i dodatki do komputerów oraz laptopów

Akcesoria komputerowe i nie tylko

Swój sprzęt komputerowy lub laptopa warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria komputerowe oraz inne dodatki, które usprawnią nasze codzienne użytkowanie komputera lub zabezpieczą go przed usterkami czy też kradzieżą danych. W sklepie komputerowym ITKing.pl znajdziesz mnóstwo akcesoriów komputerowych jak i właśnie dodatków poprawiających komfort użytkowania a także bezpieczeństwo. Akcesoria komputerowe to trochę inna kategoria sprzętu niż czytaj dalej >

Aktywne filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 5 828,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Pokazano 1-36 z 5149 pozycji

... title="peryferia do komputera" href="https://itking.pl/peryferia">peryferia komputerowe. Należy zwracać szczególną uwagę na kompatybilność poszczególnych dodatków i akcesoriów do peceta lub laptopa ponieważ jej brak może spowodować to iż takie akcesorium nie będzie po prostu działało a my stracimy niepotrzebnie czas i pieniądze. Akcesoria PC to przede wszystkim wszelkiego rodzaju kable komputerowe oraz adptery. Sporą grupę stanowią także akcesoria czyszczące a także nośniki danych w postaci płyt CD, DVD, Blu-ray oraz pendrivy. Dobrymi dodatkami są także akcesoria podłączane do portu USB oraz akcesoria multimedialne i podstawy do komputerów stacjonarnych.

Które akcesoria komputerowe warto mieć?

To jakie akcesoria komputerowe kupimy zależy od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Czasami okazuje się, że niezbędny jest nam jakiś kabel, którym podłączymy jakieś urządzenie peryferyjne. Czasami chcemy tylko zarchiwizować lub przenieś nasze dane do czego w zupełności wystarczy płyt DVD lub pendrive. Na pewno warto się zaopatrzyć w akcesoria do czyszczenia ponieważ komputery PC ani laptopy nie lubią kurzu ani zabrudzeń, które mogą negatywnie wpływać na ich żywotność.

Krótki opis typów akcesoriów komputerowych

Akcesoria komputerowe takie jak na przykład podstawa do komputera stacjonarnego czy też organizer kabli świetnie się sprawdzą w biurze czy też w miejscu gdzie mamy do czynienia z dużą ilością przewodów komputerowych. Wszelkiego rodzaju pianki i ściereczki a także sprężone powietrze idealnie spełnią swoje funkcje w walce z zabrudzeniami czy kurzem, które stale pojawiają się na sprzęcie komputerowym. Pamięci USB pendrive czy nośniki danych spełnią swoje funkcje przy przenoszaniu lub archiwizowaniu danych. Dzięki adapterom możemy umożliwić naszemu laptopowi lub komputerowi obsługę innych urządzeń peryferyjnych czy też zamontować na przykład 2,5 calowy dysk twardy w miejscu do montażu dysku 3,5 calowego. Akcesoria multimedialne takie jak głośniki pod monitor na pewno spełnią swoją funkcję na ergonomicznym stanowisku pracy z komputerem. W sklepie ITKing.pl znajdziecie takż akcesoria podłączane bezpośrenio pod port USB takie jak na przykład tuner TV czy zewnętrzne napędy optyczne jeśli w laptopie takiego napędu nie ma, znajdziecie tutaj także obudowy dysków twardych i wnetylator na USB.