Responsive layout
/

Małe i duże AGD do kuchni, łazienki, domu, biura

AGD w każdym domu

Urządzenia AGD czyli tzw. artykuły gospodarstwa domowego są wykorzystywane od wielu lat w każdym domu czy mieszkaniu. W tej kategorii sklepu ITKing.pl znajdziecie zarówno artykuły AGD duże jak i małe. Do dużych zaliczamy takie sprzęty jak lodówki, zamrażarki, wszelkiego rodzaju piekarniki, zmywarki, kuchnie wolnostojące, pralki oraz płyty grzewcze zarówno halogenowe jak i indukcyjne. W tym dziale znajdziecie także urządzenia do produkcji...czytaj dalej >

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 693 pozycji

... wypełniaczy do pakowania, które są przydatne przy wypełnianiu pustych przestrzeni w kartonach podczas pakowania paczek dzięki czemu przedmioty w środku będą unieruchomione i bezpieczne w trakcie całej podróży do odbiorcy. W dziale małych artykułów AGD umieściliśmy tak podstawowe wyposażenie jak żelazka, czajniki elektryczne, kuchenki mikrofalowe, odkurzacze a także ekspresy do kawy i wiele innych. Są tutaj także urządzenia do poprawy komfortu życia jak na przykład klimatyzatory, masażery do stóp czy chłodziarki do schładzania wina aby zawsze miało odpowiednią temeperaturę zarówno przechowywania jak i spożycia. Mamy tutaj także całą gamę urządzeń wykorzystywanych głównie w kuchni jak wypiekacze do chleba, maszynki do mięsa, frytkownice, krajalnice. Dla dbających o linię są wagi osobowe. Do łazienki szczoteczki do zębów i depilatory, a dla płci pięknej lampy UV do szybkiego utrwalania lakierów do paznokci. Do artykułów gospodarstwa domowego można aktualnie dodać także oświetlenie led, różnego rodzaju akcesoria ogrodowe, przydatne w każdym domu narzędzia i ich akumulatorowe odpowiedniki czyli elektronarzędzia. Dla rozrywki mamy drony oraz akcesoria do dronów a także urządzenia transportu osobistego czyli hulajnogi elektryczne i deski samobalansujące dla bardziej zaawansowanych. Znajdziecie tutaj także oryginalne akcesoria LEGO dla milusińskich, a dla chcących szybko i wszędzie zweryfikować stan trzeźwości mamy alkomaty. W naszym katalogu jest także dział w którym znajdują się dodatki do urządzeń AGD czyli akcesoria do artykułów gospodarstwa domowego.

Artykuły AGD i klasy energetyczne

Zdecydowana większość artykułów AGD korzysta z energii elektrycznej. Klasy energetyczne AGD zostały wprowadzone przez parlament Unii Europejskiej i określają poziom zużycia energii przez dane urządzenie. Klasyfikacja zaczyna się od najgorszej klasy G poruszając się wstecz wg alfabetu aż do klasy A+++, która to jest klasą energetyczną w której urządzenia pobierają najmniej energii do swojego funkcjonowania. Etykiety klas energetycznych informują nas także o przewidywanym rocznym zużyciu energii elektrycznej przez dane urządzenie AGD i jest podawana w kilowatogodzinach czyli kWh w skali rocznej. Niektóre etykiety informują nas także o wytwarzanym przez urządzenie poziomie hałasu wyrażonym w decybelach jednostka dB oraz podają inne istotne informacje, które mogą nam ułatwić wybór najlepszego urządzenia AGD dla naszego domu. W czołowych największych poborców energii w domu mamy chłodziarki, oświetlenie oraz kuchnie elektryczne. W środku zużycia plasują się pralki, telewizory, czajniki elektryczne. Najmniej prądu zużywają komputery stacjonarne, kuchnie mikrofalowe oraz zmywarki.