Responsive layout
/
/
/

ADF pod skaner PlustekSmartOffice PS406 PS406U PS506U PS456U 27-65F-0201A110 (PLUS-PAD-27-65F-0201A110)

Producent:

Plustek

| Kod producenta:

PLUS-PAD-27-65F-0201A110

| EAN: 783064504775 | Stan: Nowy | Kod IT KING: 4550
243
31 

197,81 netto

Produkt aktualnie niedostępny online

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem skontaktuj się z nami

perm_phone_msg 71 740 00 29

Zapłać w ciągu
i odbierz swój towar następnego dnia roboczego
 • Koszt wysyłki
 • Opis ADF pod skaner

  427

  Plustek OpticBook 3900 to wysokiej jakości skaner przeznaczony do użycia z komputerami Macintosh I komputerami z pracującymi na platformie Windows.
  To wysokiej jakości urządzenie przeznaczone jest do skanowania książek, magazynów oraz wszelkiego typu zszytych dokumentów. Specjalna konstrukcja skanera pozwala na wyeliminowanie powstającego podczas skanowania książek cienia grzbietów. Zastosowana w urządzeniu, zgłoszona do opatentowania przez firmę Plustek, technologia SEE™ Shadow Elimination Element ( Eliminowanie Elementu Cienia) pozwala na tworzenie z dowolnej wielkości książek wysokiej jakości obrazów pozbawionych zarówno cienia grzbietowego, jak i zniekształceń tekstu. Plustek OpticBook 3900 jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników bibliotek, studentów, nauczycieli, prawników, publicystów a także dla wszystkich użytkowników, którzy chcą przekształcić na format cyfrowy zawartość wszystkich zszytych dokumentów.

  Kompatybilny z komputerami Macintosh oraz komputerami z systemem operacyjnym Windows
  Plustek OpticBook 3900 posiada wbudowany sterownik dzięki któremu jest on w pełni kompatybilny zarówno z komputerami Macintosh, jak i komputerami z systemem Windows. Dodatkowo dołączona do urządzenia, łatwa w użyciu aplikacja umożliwia przekształcenie na format cyfrowy książek, magazynów oraz innych zszytych materiałów.

  Specjalna konstrukcja dopasowana do krawędzi książki

  Zastosowana w skanerze technologia SEE™ Shadow Elimination Element (Eliminowanie Elementu Cienia) eliminuje cień grzbietu książki i zniekształcenia tekstu, które powstają podczas skanowania książek na płaskich skanerach lub kopiarkach.

  Przeszukiwany PDF
  Przeszukiwany plik PDF to wysoki poziom bezpieczeństwa, niezawodność oraz łatwość wymiany dokumentów przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu i integracji z oryginalnym dokumentem, włączając w to czcionki, grafiki, obrazy, czy cały layout. Przeszukiwalny plik PDF to najprostszy sposób na łatwe zarządzanie Twoimi dokumentami, książkami lub obrazami.

  Dla środowiska i oszczędzania energii
  Skaner OpticSlim 1680H jest zgodny ze standardem ENERGY STAR. Produkt ten powienien się znaleźć w wyposażeniu wszystkich odpowiedzialnych o ochronę środowiska naturalnego instytucji.    


  Specyfikacja Plustek ADF pod skaner PLUS-PAD-27-65F-0201A110